ایمپلنت
بعد از ایمپلنت چند روز درد داریم نظر کاربران
مرداد ۳۱, ۱۴۰۰
ایمپلنت
آیا ایمپلنت باعث سرطان می‌شود؟ | نظر متخصصان
مرداد ۳۱, ۱۴۰۰
نمایش همه

بهترین دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

ایمپلنت

معرفی کامل دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

اولین تصویری که دیگران در ذهنشان از شما می‌سازند، تصویر لبخندی زیبا است که اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد و اولین چیزی که در لبخند مشاهده می‌شود دندان‌های شما است. ولی اگر دندان‌های شما خراب است یا آن‌ها را از دست داده‌اید، ایمپلنت دندان آن هم در دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران راهکاری مناسب برای شما است.

چرا امروزه ایمپلینت طرفداران زیادی پیدا کرده است؟

زیرا با انجام این روش دندان‌های مجاور دندانی که ایمپلنت می‌شود دست نخورده می‌ماند و از تحلیل استخوان جلوگیری می‌کند.

یکی از رایج‌ترین مشکلات بهداشتی در سراسر جهان حفره‌ها و پوسیدگی دندان‌ها است. این بیماری از کودکی تا بزرگسالی دیده می‌شود.

اگر حفره‌ها درمان نشوند، بزرگتر شده و روی لایه‌های عمیق‌تر دندان اثر می‌گذارند و منجر به عفونت و افتادن دندان می‌شوند‌.

 این اتفاق باعث از بین رفتن اعتماد به نفس افراد و مخفی کردن لبخند خود از دیگران می‌شود. ولی امروزه با پیشرفت علم دندانپزشکی، ایمپلنت راهکاری مناسب است. مهمتر از آن انتخاب یک مرکز عالی با داشتن بهترین متخصصین ایمپلنت باعث ایجاد آسودگی خاطر می‌شود. دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران با دانش، تجربه و مهارت لازم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

تفاوت کامپوزیت وایمپلنت

امروزه سوالی که بسیار زیاد پرسیده می‌شود، تفاوت کامپوزیت و ایمپلنت است.

 • مهمترین تمایز آن‌ها این است که ایمپلنت برای جایگزینی دندان از دست رفته استفاده می‌شود، در حالی که روکش کامپوزیت فقط یک دندان موجود را می‌پوشاند تا زیباتر به نظر برسد.
 • هم کامپوزیت و هم ایمپلنت می‌توانند تاثیر زیادی در لبخند و اعتماد به نفس شما به وجود آورند.
 • متخصصین خوب وحرفه‌ای در دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران تمام جوانب مربوط به هردو نوع کار  را توضیح می‌دهند و شما را راهنمایی  می‌کنند تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

چه زمانی ایمپلنت استفاده می‌‌شود

 • یک سری عوامل مانند میکروب و جرم باعث تخریب لثه می‌شوند که اگر خیلی زیاد نباشند امکان ترمیم وجود دارد.
 • حال زمانی که یک یا چند دندان وجود نداشته باشد، ولی در مجاورت آن دندان طبیعی وجود داشته باشد، می‌توانید از ایمپلنت استفاده کنید.
 • متخصصین  مربوطه در دنداپزشکی ایمپلنت شرق تهران ، متریال ویژه‌ای جای ریشه دندان می‌گذارند. ایمپلنت تک دندان و یا ایمپلنت تمام فک به صورت جداگانه انجام می‌شود.
 • وجود استخوان کافی برای ایمپلنت دندان یا کاشت دندان ضروری است. در صورتی که استخوان فک تراکم لازم را نداشته باشند، روشی برای تقویت آن انجام می‌گیرد که اصولا به آن پیوند استخوان می‌گویند.

implant 1 5 - بهترین دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

ایمپلنت دندان
 • کاشت دندان یک ریشه جایگزین برای دندان شما است. درحالی که ایمپلنت دندان  می‌توند قوی‌تر باشد. ایمپلنت‌ها یک پایه‌ی پیچی شکل از آلیاژ تیتانیوم هستند که به استخوان فک پیچ می‌خورند.
 • بعد از سه تا شش ماه پایه ایمپلنت به طور طبیعی با استخوان فک جوش می‌خورد. این فرایند به عنوان  یکپارچگی استخوان شناخته می‌شود. یک ایمپلنت می‌تواند جایگزین بیش از یک دندان شود.
 • متخصصین ایمپلنت دندان در دندانپزشکی شرق تهران  از بی حسی موضعی استفاده می‌کنند؛ پس  در طی  جراحی نگران درد آن نباشید. سپس روی لثه شکافی ایجاد می‌شود که این شکاف به استخوان فک متصل شده و در آن ایمپلنت قرار می‌گیرد.
 • حال زمان عکس برداری و استفاده از نتایج رادیولوژی است تا مشخص شود ایمپلنت درجای صحیح قرار گرفته است.
 • بعد از بررسی‌های انجام شده لثه را بخیه می‌کنند و منتظر می‌مانند استخوان سازی شروع شود.
 • بعد از چند ماه شکافی در لثه ایجاد می‌شود. پیچ موجود برداشته و از پوشش فلزی استفاده می‌کنند.
 • مرحله نهایی فرایند جایگزین سازی با استفاده از پروتز یا روکش دندان است.
 • مراجعه به دندانپزشکی شرق تهران به شما کمک می‌کند با خیالی آسوده به دندان‌های خود رسیدگی کنید.

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان

هزینه کاشت ایمپلنت دندان نسبت به سایر پروسه‌های دندانپزشکی بیشتر است.

کاشت دندان طی چندین مرحله انجام می‌شود و برای انجام آن تجهیزات ویژه‌ای نیاز است.

ایمپلنت دندان دارای حساسیت و پیچیدگی مخصوص به خود می‌باشد و باید در مورد آن تحقیق کرد.

اولین نکته‌ای که باید به آن دقت کرد،  انواع برندهای ایمپلنت است که ممکن است بعضی از آن‌ها هزینه پایین‌تری داشته باشند اما معتبر نباشند.

گاهی برای انجام ایمپلنت نیاز به پیوند استخوان است که این نیز در قیمت ایمپلنت تاثیر دارد‌.

 هر چقدر پزشک مربوطه تجربه وتخصص کافی داشته باشد نتیجه بهتری خواهید دید. دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران با داشتن تیم متخصص این امکان را فراهم کرده است.

رعایت چند نکته بعد از انجام ایمپلنت

ایمپلنت به هیچ عنوان باعث بوی بد دهان نمی‌شود مگر اینکه دندان شما عفونی شده باشد که با مشورت دکتر به سادگی و سریع برطرف می‌شود.

در چند روز اول هرخوراکی دارای رنگ حتی استعمال دخانیات سبب تغییر رنگ می‌شود. با مسواک زدن منظم به سادگی می‌توانید از تغییر رنگ جلوگیری به عمل آورید.

به یاد داشته باشید که سلامت، رضایت و زیبایی دندان شما برای کادر دندانپزشکی شرق تهران بسیار مهم و با ارزش است.

دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

تجهیزات مجموعه لمینت ستاره شرق، با دستگاه اتوکلاو، تحت فشار و دمای بالا استریل می‌شوند. در تمامی خدمات، از بهترین مواد اولیه بهره گرفته می‌شود، کادر درمانی این مجموعه در شرق تهران متخصص، کارکشته و کاملا  متخصص در حوزه فعالیت خود می‌باشند. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر در زمینۀ هزینه‌های درمان، خدمات مجموعه و غیره می‌توانید از سه روش مراجعه به سایت ستاره شرق، تماس با مجموعه و یا ارتباط با پزشک از طریق واتساپ اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید به سایت کلینیک ستاره شرق مراجعه کرده و یا به شماره تلفن مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button
تماس با دندانپزشک در واتساپ