بلیچینگ دندان عصب کشی شده
همه چیز درباره بلیچینگ دندان عصب کشی شده
خرداد ۱۱, ۱۴۰۱
سریع ترین روش سفید شدن دندان
سریع ترین روش سفید شدن دندان را بشناسید
خرداد ۱۱, ۱۴۰۱
نمایش همه

همه چیز درباره ایمپلنت اشترومن سوئیس

ایمپلنت اشترومن سوئیس

معرفی ایمپلنت اشترومن سوئیس

ایمپلنت را می‌توان به عنوان بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته معرفی کرد. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر کیفیت کاشت دندان به روش ایمپلنت، برند ایمپلنتی است که انتخاب می‌کنید تا از آن برای جایگزین نمودن دندانهای خود استفاده نمایید.
ایمپلنت اشترومن سوئیس، یکی از برندهای معتبر و شناخته شده است که توسط دندانپزشکان مجرب بسیاری به بیماران پیشنهاد می‌شود. در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل به بررسی همه چیز در مورد ایمپلنت اشترومن قیمت تا کیفیت بپردازیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا:

 • بدانید آیا ایمپلنت اشترومن سوئیس خوب است یا خیر.
 • در مورد قیمت ایمپلنت اشترومن سوئیس اطلاعات کسب کنید.
 • با نمایندگی فروش ایمپلنت اشترومن سوئیس آشنا شوید.
 • عوامل تاثیرگذار در طول عمر ایمپلنت دندان را بشناسید.

آیا ایمپلنت اشترومن سوئیس خوب است؟

کشورهای بسیاری در سراسر جهان هستند که به عنوان تولیدکنندگان و صادرکنندگان برتر ایمپلنت در سطح جهانی فعالیت می‌کنند. در میان تمامی این کشورها، آلمان، سوییس و کره را می‌توان به عنوان پرکارترین‌ کشورها معرفی کرد. کشور سوییس، همواره به تولید بهترین انواع ایمپلنت دندان با درجه کیفی بسیار بالا می‌پردازد. ایمپلنت اشترومن سوئیس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تحت عنوان یکی از برندهای درجه یک ایمپلنت دندان، شناخته می‌شود.

ایمپلنت اشترومن قیمت تا کیفیت

زمانی که به ببرسی ایمپلنت اشترومن قیمت تا کیفیت می‌پردازید، متوجه خواهید شد که با توجه به کیفیتی که این برند تولید کننده انواع ایمپلنت در اختیار شما خواهد گذاشت، قیمت تمام شده بسیار مناسبی دارد.
قیمت ایمپلنت اشترومن سوئیس، بسته به عوامل بسیاری، از جمله:

 • شرایط فک، دندانها و دهان شما
 • دندانپزشکی که انتخاب می‌کنید
 • نوع ایمپلنت مورد نیاز

و موارد مشابه دیگر

خواهد داشت. بنابراین اگر می‌خواهید بدناید دقیقا چه میزان برای ایمپلنت دندانتان به وسیله ایمپلنت اشترومن سوئیس باید هزینه کنید، بهتر است با دندانپزشک خود مشورت کنید.

نمایندگی فروش ایمپلنت اشترومن سوئیس

به طور کلی، انتخاب برند ایمپلنت توسط بیمار با مشورت دندانپزشک و خرید آن توسط دندانپزشک انجام می‌شود. بنابراین، اگر به دنبال نمایندگی فروش ایمپلنت اشترومن سوئیس هستید، بهتر است به دندانپزشک خود مراجعه نمایید.

straumann implant 1 - همه چیز درباره ایمپلنت اشترومن سوئیس

عوامل تاثیرگذار در طول عمر ایمپلنت دندان

همانطور که در ابتدای صحبتمان گفتیم، رسیدن به موفقیت در ایمپلنت دندان، به عوامل متعددی بستگی دارد. با توجه به این مسئله که ایمپلنت دندان در مقایسه با دیگر روشهای کاشت دندان، طول عمری بسیار بیشتری دارد، اما عوامل متعددی هستند که در نهایت موجب خواهند شد تا در نهایت ایمپلنتی موفق را تجربه کنید.

برند ایمپلنت مورد نظر

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر طول عمر ایمپلنت دندان، برندی است که برای کاشت دندان خود انتخاب می‌کنید. لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است یک برند در ابتدا به شدت ارزان باشد اما کیفیت مورد نیاز را ارائه ندهد. در مقابل، یک برند، قیمتی نسبتاً بیشتر داشته باشد اما در انتها، برای سالهای طولانی، به درستی برای شما کار کند. بنابراین به صرفه‌تر نیز خواهد بود. به عنوان مثال، در میان تمامی برندهای ایمپلنت دندان، ایمپلنت اشترومن سوئیس یکی از گزینه‌های بسیار خوب برای انتخاب خواهد بود.

رعایت بهداشت دهان و دندان

حتی اگر تصور کنیم که شما از یک برند درجه یک مانند ایمپلنت اشترومن سوئیس برای ایمپلنت دندان خود انتخاب کرده‌ باشید، یکی از مهم‌ترین عواملی که طول عمر ایمپلنت دندان شما را مشخص خواهد کرد، میزان رعایت بهداشت دهان و دندان توسط شخص شما است.

 • حداقل روزی دو مرتبه به روشی صحیح مسواک بزنید.
 • پس از خوردن هر وعده غذایی، حتماً از نخ دندان استفاده کنید.
 • به طور مرتب و روزانه از دهانشویه بدون الکل و پارابن استفاده کنید.
 • حداقل هر شش ماه یک بار، برای چکاپ دندانهایتان، به دندانپزشک مراجعه کنید.

دندانپزشک و موفقیت در ایمپلنت دندان

در میان تمامی عوامل تاثیرگذار در طول عمر ایمپلنت دندان، دندانپزشک شما، مهارت و تجربه‌ای که دارد می‌تواند تاثیری مستقیم داشته باشد. بنابراین پیش از هر اقدامی، بهتر است به خوبی در مورد دندانپزشک خود و میزان تجربه و مهارت وی در انجام ایمپلنت دندان، تحقیق کنید.

برای این منظور، کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این مجموعه شامل تیمی مجرب از بهترین دندانپزشکان شهر تهران است که اقدام به ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندان می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق، ایمپلنت اشترومن سوئیس و تعیین وقت حضوری می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نموده و یا از طریق شماره‌های تماس با کلینیک در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Button