ایمپلنت برای افراد دیابتی و همه چیز درباره آن

 دندانپزشکی کودکان با قیمت مناسب | راهنمای انتخاب دندانپزشکی
 دندانپزشکی کودکان با قیمت مناسب | راهنمای انتخاب دندانپزشکی
آبان ۱۶, ۱۴۰۱
 همه چیز درباره دهانشویه مخصوص دیابتی ها
 همه چیز درباره دهانشویه مخصوص دیابتی ها
آبان ۱۶, ۱۴۰۱
نمایش همه

ایمپلنت برای افراد دیابتی و همه چیز درباره آن

ایمپلنت برای افراد دیابتی و همه چیز درباره آن

فهرست مطالب این صفحه

 بررسی ایمپلنت برای افراد دیابتی و همه چیز درباره آن

کاشت دندان به روش ایمپلنت، رایج‌ترین روش به منظور جایگزینی دندان از دست رفته است. اما ایمپلنت برای افراد دیابتی می‌تواند دارای ریسک و خطرناک باشد. سوال اینجاست که ایمپلنت برای افراد دیابتی چه خطراتی را به همراه دارد؟ آیا این ریسک وجود دارد که بدن فرد دیابتی، ایمپلنت را پس بزند؟ کدام یک از روشهای ایمپلنت برای افراد دیابتی مناسب‌تر است؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا همه چیز در این زمینه را مورد برسی قرار دهیم و یکی از بهترین مراکز ایمپلنت شرق تهران را به شما معرفی کنیم.

 

ایمپلنت برای افراد دیابتی

افراد دیابتی، مدام در معرض داروهایی هستند که برای کنترل بیماری خود مورد مصرف می‌کنند. ایمپلنت برای افراد دیابتی از آن جهت که مدت زمان مورد نیاز آنها برای ترمیم بافت لثه و درمان جراحت، بسیار بیشتر از یک فرد عادی است، سخت‌تر و بسیار پرریسک‌تر خواهد بود. ایمپلنت برای افراد دیابتی باید بسته به شرایط به خصوص و به روشهای به خصوصی انجام شود تا بتوان از موفقیت نهایی آن اطمینان حاصل کرد. بسیاری از روشهای ایمپلنت که امروزه توسط دندانپزشکان مورد استفاده قرار می‌گیرند، به هیچ عنوان برای افراد دیابتی مناسب نیستند.

 

ایمپلنت و زیبا سازی دندان

 

 آیا ایمپلنت برای افراد دیابتی مضر است؟

خیر، به طور کلی نمی‌توانیم بگوییم که ایمپلنت برای افراد دیابتی ضرر خواهد داشت. آن چه می‌تواند مورد نظر باشد، احتمال پس زدن پایه ایمپلنت کاشته شده توسط بدن بیمار است. برخی روشهای ایمپلنت برای افراد دیابتی مضر خواهند بود. به عنوان مثال، ایمپلنت فوری به هیچ عنوان برای این دسته از افراد مناسب نیستند. چرا که مدت زمان مورد نیاز ترمیم لثه در این روش درمانی کوتاه بوده و همین مسئله می‌تواند برای افراد دیابتی، خطر آفرین باشد.

 

 بهترین روش ایمپلنت برای افراد دیابتی چیست؟

بهترین روش ایمپلنت برای افراد دیابتی، روشی است که در آن کمترین نیاز به جراحی و ایجاد برش در لثه وجود داشته باشد. به عنوان مثال، اگر قصد داشته باشید تمام یا بخش زیادی از دندانهای اصلی فرد را به روش ایمپلنت جایگزین کنید، ایمپلنت all on 4 می‌تواند یک ایمپلنت مناسب برای افراد دیابتی باشد. ایمپلنت بریج نیز یک روش دیگر است که می‌تواند برای کاشت دندان افراد دیابتی مناسب باشد. بدون شک، برای دانستن بهترین روش ایمپلنت برای افراد دیابتی، بهتر است تا با یک دندانپزشک متخصص در این حوزه مشورت کنید.

 

implants for diabetics and everything about it2 - ایمپلنت برای افراد دیابتی و همه چیز درباره آن

 

اگر دیابت دارید، بخوانید!

همانطور که تا اینجای متن خواندیم، ایمپلنت برای افراد دیابتی می‌تواند یک روش کاشت دندان پرریسک باشد. علت این مسئله نیز، وجود احتمال پس زدن ایمپلنت توسط بدن بیمار بود. آنچه مسلم است، اهمیت نقش دندانپزشک در ایمپلنت برای افراد دیابتی است. بنابر همین مسئله، اگر دیابت دارید و قصد دارید تا دندانهای خود را به روش ایمپلنت جایگزین کنید، در انتخاب دندانپزشک خود، بیشتر دقت کنید!

 

کلینیک ستاره شرق، بهترین مرکز ایمپلنت برای افراد دیابتی

همانطور که کمی پیش‌تر توضیح دادیم، نقش دندانپزشک در موفقیت نهایی ایمپلنت برای افراد دیابتی بسیار تعیین کننده و حیاتی است. کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق، با کادری مجرب از بهترین دندانپزشکان ساکن تهران، اقدام به انجام کاشت دندان به روش ایمپلنت برای افراد دارای بیماریهای خاص، مانند دیابت، می‌پردازد. این مجموعه، به تجهیزات به روز دندانپزشکی مطابق با تکنولوژی روز دنیا مجهز بوده و با استفاده از بهترین مواد اولیه و تکیه بر دانش، تجربه و تخصص دندانپزشکان خود، بهترین خدمات دندانپزشکی را برای بیماران خود، فراهم خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در زمینه ایمپلنت برای افراد دیابتی توسط کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق، تعیین وقت ملاقات با پزشک و موارد دیگر، می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کلینیک در ارتباط باشید. ستاره شرق همواره همراه شما خواهد بود تا بتوانید لبخندی زیبا برای خود بسازید.

 

 

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Buttonتماس با: 02177555220 ستاره شرق