علت درد دندان روکش شده
علت درد دندان روکش شده هنگام جویدن که باید بدانید
تیر ۶, ۱۴۰۱
همه چیز درباره ایمپلنت کره ای چاروم
همه چیز درباره ایمپلنت کره ای چاروم
تیر ۶, ۱۴۰۱
نمایش همه

همه چیز درباره ایمپلنت به روش پانچ

ایمپلنت به روش پانچ

فهرست مطالب این صفحه

بررسی ایمپلنت به روش پانچ

داشتن دندانهای زیبا و یک لبخند تاثیرگذار، می‌تواند اعتماد به نفس شما را به میزان شگفت انگیزی افزایش دهد. ایمپلنت دندان، یکی از روشهای رایج برای جایگزینی دندان از دست رفته است. تا همین چند سال پیش، برای آنکه بتوانید دندانهایتان را ایمپلنت کنید، نیاز بود تا چندین مرحله جراحی لثه داشته و مدت زمانی طولانی را صبر کنید تا به نتیجه نهایی برسید. اما امروزه، با پیشرفت هرچه بیشتر تکنولوژی، ایمپلنت به روش پانچ جایگزین روشهای قدیمی‌تر شده است.

در این مقاله قصد داریم تا همه چیز در مورد ایمپلنت به روش پانچ را بررسی نموده و در مورد مزایا، معایب و قیمت ایمپلنت به روش پانچ به طور کامل صحبت کنیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا بتوانید بهترین روش برای جایگزینی از دست رفته را شناسایی نمایید.

  ایمپلنت به روش پانچ چیست؟

ایمپلنت دندان، یک روش مرسوم برای کاشت دندان است. در روشهای قدیمی‌تر، پس از انجام بررسیهای اولیه و رادیو گرافی‌های مورد نیاز، جراحی لثه به منظور قرار دادن پایه ایمپلنت آغاز میشد. این مرحله، بسته به شرایط لثه و استخوان فک بیمار، می‌توانست تا شش هفته زمان ببرد.

ایمپلنت به روش پانچ، روشی نوین در کاشت دندانهای از دست رفته است که در صورت وجود شرایط لازم در استخوان فک و بررسی میزان استحکام، می‌تواند در یک جلسه و بدون نیاز به جراحی‌های گسترده لثه، انجام شود.

در کاشت دندان به روش ایمپلنت به روش پانچ، ابتدا با استفاده از عکسهای رادیو گرافی، میزان استحکام استخوان فک توسط دندانپزشک بررسی شده و در صورت نیاز، پیوند استخوان انجام خواهد شد. پس از این مرحله، زمانی که استحکام استخوان فک به میزان مطلوب رسید، به صورت پانچ، یک حفره داخل لثه ایجاد شده و ایمپلنت درون آن قرار می‌گیرد.

درست است که در صورت عدم نیاز به پیوند استخوان فک، ایمپلنت به روش پانچ در یک روز انجام می‌شود اما تا مدتی پس از انجام ایمپلنت، مراقبتهای ویژه‌ای توسط دندانپزشک به بیمار توصیه خواهد شد تا ایمپلنت دندان در جای خود محکم شود.

 مزایا و معایب ایمپلنت به روش پانچ

مهم‌ترین مزیت ایمپلنت به روش پانچ، عدم نیاز به جراحیهای گسترده در لثه و کاهش مدت زمان کاشت دندان به میزانی چشمگیر است. اما یکی از معایب ایمپلنت به روش پانچ، در همین مزایای آن نهفته خواهد شد. در صورتی که شرایط فک و لثه شما در حالت ایده‌ال نباشد، انجام ایمپلنت به روش پانچ امکانپذیر نیست، چرا که طول عمر ایمپلنت را کاهش می‌دهد. تشخیص این مسئله نیز بر عهده دندانپزشک شما خواهد بود. بنابراین بهتر است تا در انتخاب دندانپزشک خود، دقت کنید.

implant punch method - همه چیز درباره ایمپلنت به روش پانچ

قیمت ایمپلنت به روش پانچ

قیمت ایمپلنت به روش پانچ، بسته به شرایط فک و دهان شما و تعداد دندانهایی که قصد کاشتن آنها را دارید، برند ایمپلنت انتخابی و دندانپزشک مورد نظرتان متغیر خواهد بود. به همین علت نمی‌توان گفت که دقیقا قیمت ایمپلنت به روش پانچ چقدر تمام خواهد شد. برای اطلاع از قیمت دقیق، بهتر است ابتدا برای معاینه اولیه به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا بتوانید در مورد قیمت دقیق ایمپلنت به روش پانچ اطلاعات کسب کنید.

 ستاره شرق، بهترین مرکز ایمپلنت به روش پانچ

مهارت و تجربه دندانپزشک در انجام ایمپلنت به روش پانچ تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت. به همین علت است که اگر قصد دارید تا دندانهایتان را ایمپلنت کنید، علاوه بر تحقیق در مورد برند ایمپلنت و قیمت، در مورد میزان مهارت دندانپزشک خود نیز تحقیق نمایید.

برای این منظور کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق با کادری از بهترین دندانپزشکان شهر تهران را به شما معرفی می‌کنیم. این مجموعه با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در کنار دانش، تجربه و مهارت دندانپزشکان خود، ایمپلنت به روش پانچ را برای شما انجام خواهد داد.

برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق، دریافت آدرس و یا تعیین نوبت حضوری و در صورت نیاز به تحقیق بیشتر در مورد ایمپلنت به روش پانچ، می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نموده و یا از طریق شماره‌های تماس، با کلینیک در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Buttonتماس با: 02177555220 ستاره شرق