خمیر دندان بدون فلوراید
 همه چیز درباره خمیردندان بدون فلوراید
آبان ۳, ۱۴۰۱
همه چیز درباره ایمپلنت کره ای snuc
 همه چیز درباره ایمپلنت کره ای snuc
آبان ۳, ۱۴۰۱
نمایش همه

 همه چیز درباره ایمپلنت کره ای بیوتم

ایمپلنت کره ای بیوتم

ایمپلنت کره ای بیوتم

 بررسی همه چیز درباره ایمپلنت کره ای بیوتم

ایمپلنت دندان، یکی از بهترین روشهای جایگزینی دندان از دست رفته است. این روش درمانی، از آن جهت که به عنوان کاشت دندان دائمی در نظر گرفته می‌شود، بسیار مقرون به صرفه است. اما درست همانند دیگر خدمات دندانپزشکی، میزان طول عمر ایمپلنت به عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت. برند ایمپلنت، یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند طول عمر ایمپلنت را مشخص کند. ایمپلنت کره ای بیوتم یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در حوزه ایمپلنت است که قصد داریم در این مقاله به معرفی و بررسی آن بپردازیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای ایمپلنت دندانهای خود به وسیله ایمپلنت کره ای بیوتم بگیرید و با انواع برند ایمپلنت کره ای اشنا شوید.

 

عوامل تاثیرگذار بر طول عمر ایمپلنت دندان

پیش از آنکه به بررسی ایمپلنت کره ای بیوتم بپردازیم، بهتر است عوامل تاثیرگذار بر طول عمر ایمپلنت دندان را بشناسیم. همانطور که در ابتدای صحبتمان اشاره کردیم، موارد بسیاری هستند که در نهایت طول عمر ایمپلنت دندان شما را مشخص خواهند کرد. در این میان، ۵۰ درصد را خودتان و ۵۰ درصد را عوامل بیرونی دیگر تعیین خواهند کرد.

بخشی که مرتبط با خود شما خواهد بود، بسته به میزان رعایت نظافت شخصی، مسواک زدن درست، استفاده منظم از نخ دندان و دهان شویه و مراجعه منظم و به موقع به دندانپزشک است. اما این مسائل به تنهایی تعیین کننده میزان طول عمر ایمپلنت دندان شما نخواهند بود.

مهم‌ترین عوامل خارجی که میزان طول عمر ایمپلنت دندان شما را مشخص خواهند کرد، عبارت هستند از:

  • میزان مهارت، تخصص و تجربه دندانپزشک شما
  • برند ایمپلنت انتخابی (مانند ایمپلنت کره ای بیوتم و غیره)
  • روشی که برای ایمپلنت دندان شما انتخاب می‌شود.
  • و غیره

 

ایمپلنت و زیبا سازی دندان

 

  مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در طول عمر ایمپلنت دندان چیست؟

برند ایمپلنت شما، نقش تعیین کننده‌ای در تعیین طول عمر ایمپلنت دارد. بهتر است در میان برندهای شناخته‌ شده‌ای مانند ایمپلنت کره ای بیوتم دست به انتخاب بزنید. میزان استحکام پایه ایمپلنت، در استقامت نهایی ایمپلنت در طول زمان، نقشی تاثیرگذار خواهد داشت. به طور کلی در ایران، ایمپلنتهای مختلفی که در کشورهای مختلف تولید می‌شوند، در دسترس هستند. به عنوان مثال:

  • برندهای ایمپلنت آلمانی
  • برندهای ایمپلنت سوئیسی
  • برندهای ایمپلنت چینی
  • برندهای ایمپلنت کره ای
  • برندهای ایمپلنت ایرانی

هر کدام از برندها که در کشورهای مختلف تولید می‌شوند، دارای مزایا و معایبی هستند. ایمپلنت کره ای بیوتم از این قاعده مستثنی نیست. سوالی که ممکن است برای شما نیز پیش آید این است که کدام کشور، بهترین تولید کننده ایمپلنت خواهد بود و بهترین گزینه برای من کدام است؟

 

 

 چرا ایمپلنت کره ای بیوتم بهترین انتخاب است؟

در میان تمامی کشورهای تولید کننده ایمپلنت، ایمپلنت کره ای بیوتم به دلیل تناسب خوب کیفیت و قیمتی که دارد، می‌تواند بهترین گزینه باشد. به طور کلی، در میان تمامی کشورهای تولید کننده ایمپلنت، ایمپلنت های کره ای، در عین کیفیت بالایی که دارند، قیمتی کاملاً مناسب و مقرون به صرفه دارند. بنابراین می‌توانند بهترین انتخاب برای همه افراد باشند.

biotem korean implant price -  همه چیز درباره ایمپلنت کره ای بیوتم

قیمت ایمپلنت کره ای بیوتم

 قیمت ایمپلنت کره ای بیوتم

قیمت ایمپلنت کره ای بیوتم بسته به موارد بسیاری، متغیر خواهد بود. به عنوان مثال، شرایط شخصی فک و صورت شما، تعداد دندانها، نوع ایمپلنت مورد نیاز و غیره، همگی در تعیین قیمت ایمپلنت کره ای بیوتم تاثیرگذار خواهند بود. به علاوه، با توجه به دندانپزشک مورد نظر شما، مراحل ایمپلنت، نیاز یا عدم نیاز به تزریق پودر استخوان و مراحل جراحی و غیره، قیمت ایمپلنت کره ای بیوتم تعیین خواهد شد.

 تاثیر مهارت دندانپزشک بر ایمپلنت کره ای بیوتم

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، میزان مهارت و تخصص دندانپزشک، یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‎تواند طول عمر ایمپلنت را مشخص کند. اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را از ایمپلنت دندان خود کسب کنید، بهتر است در انتخاب دندانپزشک خود خوب دقت کنید. فرقی ندارد که ایمپلنت کره ای بیوتم یا یک ایمپلنت ایرانی، مهم است که دندانپزشک شما از مهارت کافی برای انجام ایمپلنت به بهترین شکل، برخوردار باشد.

برای این منظور، کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق با کادری مجرب و متخصص تشکیل شده از بهترین دندانپزشکان ساکن تهران در خدمت شما خواهد بود تا بتوانید لبخندی زیبا برای خود ایجاد کنید. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد کلینیک ستاره شرق، ارتباط با پزشکان و یا تعیین وقت ملاقات، می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کلینیک در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Buttonمشاوره رایگان