متخصص ارتودنسی شرق تهران

متخصص ارتودنسی شرق تهران

ارتودنسی یکی از تخصص های مهم در زمینه دندانپزشکی است که باید توسط بهترین متخصص ارتودنسی انجام شود. در واقع اگر بخواهیم بدانیم ارتودنسی چیست باید گفت ارتودنسی یکی از شاخه های تخصصی دندانپزشکی است که بر روی تشخیص، پیشگیری و درمان بی نظمی ها و مشکلات دندان و صورت تمرکز می کند. ارتودنسی از طریق بریس ها، الاینرها و دیگر ابزارها به بیماران برای به دست آودن لبخندی سالم و زیبا کمک می کند.
ارتودنسی شامل براکت ها، سیم ها و بندهایی است که بر روی دندان ها ثابت می شوند، یک نیروی مداوم وارد می کنند و دندان ها را به تدریج در جایگاه های خواسته شده جابجا می کنند. در واقع ما دو روش برای انجام ارتودنسی داریم: ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک. هم ارتودنسی ثابت و هم ارتودنسی متحرک مزایای بسیاری دارند و می توانند مشکلات دندان های بیمار را به خوبی برطرف کنند.

به دلیل اصلاحات و تنظیماتی که باید روی ابزارهای ارتودنسی انجام شود شما به ویزیت های مکرر احتیاج دارید. به علاوه شما به یک متخصص ارتودنسی نیاز دارید که تخصص و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد. به همین دلیل نزدیک بودن کلینیک و همینطور تخصص پزشک بسیار حائز اهمیت است. بهترین گزینه شما در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی شرق تهران می تواند کلینیک ستاره شرق باشد که دارای کادری مجرب است. 

بهترین متخصص ارتودنسی شرق تهران

یکی از مهم ترین صلاحیت های مهم بهترین متخصص ارتودنسی شرق تهران تخصص او در این زمینه است. یک ارتودنتیست تحصیلات و آموزش های خود را در سطح بالایی پشت سر گذاشته و با تکنولوژی های روز دنیای دندانپزشکی کاملا آشنا بوده و از ابزارهای پیشرفته استفاده می کند. به علاوه متخصص ارتودنسی درک و دانش عمیقی از آناتومی دندان ها و صورا انسان دارد و می داند که بهترین روش برای اصلاح بی نظمی های دندان ها چیست. همچنین مطمئن باشید که متخصص ارتودنسی در شرق تهران دانش کافی برای استفاده از تکنیک های متفاوت ارتودنسی را دارد و موثرترین روش را برای بیمار پیشنهاد می دهد.

تجربه فاکتور دیگری در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی است. متخصص ارتودنسی تهرانپارس طیف گسترده ای از مشکلات دندان ها را درمان کرده و موارد پزشکی بسیاری را دیده است و دانش و تجربه کافی برای برطرف کردن مشکلات پیچیده دندان ها را به دست آورده است. متخصص ارتودنسی تاریخچه معتبری از نتایج موفقیت آمیز خود دارد و می تواند بهترین برنامه درمان را با توجه به نیازهای بیمار ارائه دهد. به علاوه ارتودنتیست می تواند چالش های درمان را پیش بینی کرده و راه حل های موثر را برای آنها ارائه دهد.

علاوه بر تخصص و تجربه، بهترین متخصص ارتودنسی مشکلات و مراقبت از بیمار را اولویت بندی می کند. ارتودنتیست نگرانی های بیمار را به دقت گوش می کند و سوالات او را پاسخ داد و روش های درمانی که متناسب با نیازهای بیمار هست را ارائه می دهد. همدردی کردن با بیمار و ایجاد فضای صمیمی یکی از لازمه های مهم برای ایجاد حس اعتماد بین بیمار و متخصص ارتودنسی است. این اعتماد باعث می شود که بیمار پروسه دندانپزشکی را با خیال راحت سپری کند.

در آخر باید گفت متخصص ارتودنسی تهرانپارس مجموعه ای از فاکتورهای لازم یعنی تجربه، تخصص و حس همدردی با بیمار است که باعث می شود نتایج پروسه های ارتودنسی که در کلینیک ستاره شرق انجام می شود با موفقیت بالا و رضایت بیماران باشد.

چه زمانی باید به متخصص ارتودنسی شرق تهران مراجعه کنید؟

اگر فک و دندان ها به درستی رشد نکنند و یا دندان ها به صورت نرمال و طبیعی جا برای رشد نداشته باشند، دچار نامرتبی دندان ها باشند یا فک بالا یا پایین بیش از حد جلو یا عقب باشند و به صورت کلی فک یا دندان ها در موقعیت مناسبی قرار نداشته باشند نیاز به مراجعه به متخصص ارتودنسی شرق تهران دارید. البته این نامرتبی ها در حالت کلی بیماری نیست و بر سلامت جسمی تاثیر شدیدی ندارد اما به مرور این بهم ریختگی میتواند باعث تسریع در روند آسیب دیدگی دندان ها بشود.

اما در صورتی که  این ناهنجاری ها و نامرتبی های فکی شدید باشد ممکن است در سیستم هاضمه و توانایی خوردن غذا و یا حتی گفتار تاثیر بسزایی داشته باشد .

به طور کلی درمان ارتودنسی به رفع مسائلی مثل بیرون زدگی دندان های جلویی،نامرتبی و بهم ریختگی دندان ها، وجود دندان های نهفته،نا متقارن بودن دندان ها،وجود فاصله نامناسب بین دندان ها، Deep bite، Reverse bite، Open bite، Underbite، Crossbiteپرداخته می شود.

مدت زمان درمان ارتودنسی

مدت زمان درمان ارتودنسی

مدت زمان درمان ارتودنسی

مدت زمان درمان ارتودنسی معمولاً بین چند ماه تا چند سال است و بستگی به جدیت عیب دندانی و فکی و وضعیت اولیه بیمار دارد. متخصص ارتودنسی شرق تهران با توجه به میزان مشکلات دندان های شما تشخیص می دهد که مدت زمان ارتودنسی چقدر خواهد بود. مدت زمان درمان طولانی می‌تواند به دلایل مختلفی از جمله سختی درمان، پیچیدگی عیب دندانی و همچنین همکاری ناکافی بیمار تاخیر داشته باشد. برخی مزایای مدت زمان درمان کوتاه ارتودنسی شامل کاهش هزینه‌ ارتودنسی، کاهش عدم راحتی در طول درمان و کوتاه شدن مدت زمان محدودیت‌های خوردن و نوشیدن است. با کاهش مدت زمان درمان، هزینه‌های مرتبط با استفاده از ابزارها و تجهیزات ارتودنسی نیز کاهش می‌یابد. همچنین، کوتاه شدن مدت زمان درمان می‌تواند به عدم راحتی و درد کمتر در دهان و فک منجر شود. همچنین، بیماران با مدت زمان کوتاهتر درمان، محدودیت‌های خوردن و نوشیدن کمتری خواهند داشت.با این حال، مدت زمان درمان کوتاه نیز می‌تواند برخی معایب و نقاط ضعف داشته باشد. به طور معمول، درمان ارتودنسی باید به طور کامل و صحیح انجام شود تا نتایج دلخواه حاصل شود. درمان کوتاه ممکن است به عدم تصحیح کامل عیب دندانی و فکی منجر شود و نتایج دلخواه را به دست ندهد.

ارتباط با ستاره شرق و تعیین نوبت

کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق شش روز در هفته از شنبه تا پنجشنبه اقدام به خدمات رسانی به بیماران خود می‌کند. این مجموعه از روز شنبه تا  پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ اقدام به ارائه خدمات دندانپزشکی می‌نماید.

جهت برقراری ارتباط با کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق و تعیین نوبت می‌توانید از طریق روش های زیر اقدام کنید:

از طریق شماره‌های تماس با مجموعه: ۷۷۵۵۵۲۲۰-۰۲۱

مراجعه حضوری به آدرس: خیابان مدنی شمالی، نبش خیابان حیدری (لشگر)، پلاک ۱۰۸۶/۲ طبقه سوم

برای داشتن اطلاعات به روز از کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق می‌توانید این مجموعه را در صفحه اینستاگرام ما نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *