دندان کرسی کودک کی در میاد؟
دندان کرسی کودک کی در میاد؟
شهریور ۱۶, ۱۴۰۱
بهترین خمیر دندان خارجی مناسب دندان ایرانیان
بهترین خمیر دندان خارجی مناسب دندان ایرانیان
شهریور ۱۶, ۱۴۰۱
نمایش همه

بهترین روش زیبایی دندان کدام است؟

بهترین روش زیبایی دندان کدام است؟

فهرست مطالب این صفحه

بررسی بهترین روش زیبایی دندان

داشتن یک لبخند زیبا تاثیر مستقیمی بر زندگی اجتماعی فرد می‌گذارد. دندان های یک دست، سفید و زیبا می‌توانند اعتماد به نفس فرد را افزایش داده و در نتیجه به موفقیت وی در ارتباطاتش کمک کنند. در علم دندانپزشکی امروزی، روشهای بسیاری برای زیبایی دندان ها وجود دارد. هر کدام از این روشها معایب و مزایایی را به همراه دارند. در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل و تخصصی به بررسی بهترین روش زیبایی دندان بپردازیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا با آشنایی با بهترین روش زیبایی دندان مانند ایمپلنت ، لمینت ، کامپوزیت و بلیچینگ، بتوانید لبخند زیبای خود را خلق کنید .

  زیبایی دندان، مهم‌تر از آنچه تصورش را می‌کنید

زمانی که به برقراری ارتباط با دیگران می‌پردازید، دندان های شما تاثیر شگفت انگیزی بر عمق این ارتباط می‌گذارند. خودتان تصور کنید که می‌خواهید بین دو فرد متفاوت با زیبایی، تخصص و تجربه یکسان یک نفر را برای مجموعه کار خود انتخاب کنید؛ یکی از این افراد دندانهایی یک دست، زیبا و سفید دارد و فرد دیگر دندانهای کثیف، خراب و پوسیده! کدام یک از این دو نفر انتخاب شما خواهد بود؟ دندانها در تمامی ابعاد زندگی اجتماعی ما تاثیرگذار خواهند بود. سوالی که پیش خواهد آمد این است که در میان تمامی روش های زیبایی، بهترین روش زیبایی دندان کدام است؟

 بهترین روش زیبایی دندان کدام روش است؟

روش های مختلفی هستند که به عنوان درمان زیبایی دندان شناخته می‌شوند. از کامپوزیت و لمینت دندان گرفته تا ایمپلنت دندان و ارتودنسی، همه و همه جزو روشهای زیبایی دندان محسوب می‌شوند. لیست کامل روش های زیبایی دندان عبارت می‌شود از:

 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • ارتودنسی دندان
 • جرم گیری دندان
 • ایمپلنت دندان
 • بریج دندان
 • روکش دندان
 • و غیره

اینکه در میان روشهای معرفی شده در بالا، کدام یک بهترین روش زیبایی دندان دندان است، بستگی به نیاز دندانهای شما، تشخیص دندانپزشک و تصمیم خودتان خواهد داشت. برای انتخاب بهترین گزینه در میان تمامی روش های زیبایی دندان، بهتر است کمی بیشتر با این روش ها آشنا شوید.

what is the best method of cosmetic dentistry2 - بهترین روش زیبایی دندان کدام است؟

 معرفی روش های زیبایی دندان

 • لمینت دندان، روشی است که بخشی از رویه دندان تراشیده شده و رنگ دندانها و فرم کلی آنها با استفاده از ترکیبات به خصوصی اصلاح می‌شود. لمینت دندان، یکی از بهترین روش های زیبایی دندان است که غیرقابل بازگشت بوده و هزینه‌های زیادی را شامل خواهد شد.
 • کامپوزیت دندان، شباهت بسیاری به لمینت دندان دارد. تفاوت این دو روش در عدم نیاز به برش در دندان اصلی در روش کامپوزیت است. به همین علت است که در کامپوزیت، گاهی حجم دندانها تغییر کرده و شکل ظاهری آن خیلی طبیعی نیست. این روش نیز یکی دیگر از بهترین روش های زیبایی دندان می‌باشد.
 • بلیچینگ دندان، یک روش برای سفید کردن دندان ها است که به صورت موقت، رنگ دندانها را سفید می‌کند.
 • ارتودنسی، برای نظم دادن به دندانها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بسیاری از موارد، ارتودنسی دندانها، بهترین روش زیبایی دندان محسوب می‌شود.
 • جرم گیری دندان، بیش از آنکه به عنوان یک روش زیبایی دندان شناخته شود، یک روش درمانی است که طی آن جرمهای انباشته شده بر سطح دندان از بین خواهند رفت.
 • ایمپلنت و بریج دندان، هر دو روشهایی برای کاشت دندانهای از دست رفته هستند. این روشها، تقریباً دائمی بوده و می‌توانند درست همانند دندان طبیعی عمل کنند.
 • روکش دندان، یک روش دیگر برای زیبایی دندانها است که شباهت بسیاری به روش ایمپلنت دارد. با این تفاوت که در روکش به جای پین های فلزی از دندان اصلی به عنوان ریشه دندان بهره گرفته می‌شود.

همانطور که از بررسی بهترین روش های زیبایی دندان متوجه شدید، این مسئله که کدام یک از روشهای مطرح شده در بالا می‌تواند بهترین روش زیبایی دندان برای شما باشد، کاملاً بستگی به نیاز دندانهای شما و تشخیص دندانپزشکتان دارد. به همین جهت است که پیشنهاد می‌کنیم تا بیش از هر مسئله دیگر، برای انتخاب دندانپزشک خود، تحقیق کنید.

تیم دندانپزشکی کلینیک ستاره شرق با سالها تجربه و تخصص بالا، با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با بهره گیری از تجهیزات به روز دندانپزشکی به ارائه خدمات دندانپزشکی از جمله خدمات زیبایی دندان با بهترین کیفیت می‌پردازد. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد این مجموعه می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس با کلینیک به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Buttonتماس با: 02177555220 ستاره شرق