همه چیز درباره ایمپلنت کره ای چاروم
همه چیز درباره ایمپلنت کره ای چاروم
تیر ۱۵, ۱۴۰۱
بهترین مرکز ایمپلنت یک روزه نارمک
بهترین مرکز ایمپلنت یک روزه نارمک را بشناسید
تیر ۱۵, ۱۴۰۱
نمایش همه

همه چیز درباره ایمپلنت کره ای دنتیس

همه چیز درباره ایمپلنت کره ای دنتیس

فهرست مطالب این صفحه

بررسی ایمپلنت کره ای دنتیس

کاشت دندان به روش ایمپلنت دندان ، یکی از رایج‌ترین و قدیمی‌ترین روشها جهت جایگزین کردن دندان از دست رفته است. این روش دندان که بین افراد بسیار متداول است، به دلیل طول عمر بالا و در عین حال قیمت مناسبی که دارد، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. انتخاب برند ایمپلنت، یکی از مواردی است که در طول فرایند کاشت دندان باید در مورد آن تصمیم بگیرید. به همین جهت، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به معرفی و بررسی ایمپلنت کره ای دنتیس پرداخته‌ایم و در مورد عوامل تاثیرگذار بر موفقیت نهایی و طول ایمپلنت صحبت کرده‌ایم.

با ما تا انتهای مطلب در این مقاله همراه باشید تا:

 • عوامل موثر در کیفیت ایمپلنت را بشناسید.
 • با بهترین برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.
 • نظرات در مورد ایمپلنت کره ای دنتیس را مطالعه کنید.
 • عمر ایمپلنت کره ای دنتیس را بدانید.
 • و با عوامل تاثیرگذار بر ایمپلنت کره ای دنتیس آشنا شوید.

  عوامل تاثیرگذار بر موفقیت ایمپلنت دندان

پیش از آنکه به بررسی ایمپلنت کره ای دنتیس بپردازیم، بهتر است کمی در مورد عوامل تاثیرگذار بر نتیجه نهایی ایمپلنت دندان صحبت کنیم. برای آنکه به یک نتیجه مطلوب از کاشت دندان  به روش ایمپلنت برسید، چند عامل را باید در نظر داشته باشید:

 1. انتخاب دندانپزشک، یکی از مهم‌ترین مراحل است، چرا که دندانپزشک شما مهم‌ترین نقش در موفقیت نهایی ایمپلنت دندان را ایفا می‌کند.
 2. انتخاب بهترین برند ایمپلنت برای کاشت دندان نیز دارای اهمیت است. چرا که طول عمر ایمپلنت می‌تواند تحت تاثیر کیفیت تولیدات برند باشد.
 3. سومین و مهم‌ترین عامل در موفقیت نهایی و افزایش طول عمر ایمپلنت دندان، شخص شما هستید. این که چقدر به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت می‌دهید، نقش تعیین کننده‌ای خواهد داشت.

انتخاب برند، یکی از مهم‌ترین عواملی است که به هیچ عنوان پس از پایان مراحل کاشت دندان، قابل تغییر نیست. به همین علت است که باید در مورد انتخاب بهترین برند ایمپلنت، حساسیت ویژه‌ای به خرج دهید. در میان تمامی کشورهای تولید کننده ایمپلنت دندان، از جمله:

 • آلمان
 • سوییس
 • کره
 • ایران
 • چین
 • و غیره

ایمپلنت کره ای، به دلیل قیمت مناسب در کنار کیفیت قابل قبول می‌تواند بهترین و مقرون به صرفه‌ترین گزینه برای انتخاب باشد.

 بهترین برند ایمپلنت کره ای کدام است؟

انتخاب بهترین برند ایمپلنت کره ای تنها به یک انتخاب بسنده نخواهد شد. برای پیدا کردن بهترین برند های ایمپلنت کره ای، با یک لیست روبه‌رو خواهیم بود. اما در این میان، ایمپلنت کره ای دنتیس با توجه به کیفیت بالای پایه ایمپلنت و قیمت نسبتاً مناسب، می‌تواند یکی از بهترین انتخابها برای کاشت دندان از دست رفته باشد.

everything about the korean dentis implant2 - همه چیز درباره ایمپلنت کره ای دنتیس
 نظرات در مورد ایمپلنت کره ای دنتیس

با توجه به تحقیقات انجام شده در مورد انواع ایمپلنت کره ای، با توجه به نظرات در مورد ایمپلنت کره ای دنتیس، می‌توان این ایمپلنت را به عنوان یکی از برندهای موفق وارد شده به ایران معرفی کرد که توسط دندانپزشکان معتبر بسیاری به بیماران معرفی می‌شود.

 عمر ایمپلنت کره ای دنتیس چقدر است؟

این مسئله که عمر ایمپلنت کره ای دنتیس چقدر باشد، کاملاً بستگی به خود شما و میزان مهارت دندانپزشکتان خواهد داشت. در قدم اول، دانش، تجربه و به طور کلی مهارت دندانپزشک می‌تواند نتیجه نهایی ایمپلنت دندان را به طور کلی تحت تاثیر قرار دهد. انتخاب بهترین روش درمان، تشخیص نیاز به تزریق بافت استخوانی و یا عدم نیاز به آن و مسائل دیگر از این دست می‌تواند طول عمر ایمپلنت کره ای دنتیس را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

در قدم بعدی، پس از پایان فرایند ایمپلنت دندان، این خود شما هستید که طول عمر ایمپلنت کره ای دنتیس را مشخص خواهید کرد. مسواک زدن مرتب، نخ دندان کشیدن، استفاده مرتب از دهانشویه و دیگر موارد مهم در رعایت بهداشت دهان و دندان می‌تواند مشخص کند که در نهایت ایمپلنت کره ای دنتیس در دهان شما چقدر عمر خواهد کرد.

 قیمت ایمپلنت دنتیس

قیمت ایمپلنت دنتیس به عوامل گوناگونی از جمله:

 • شرایط فک و دهان شخص شما
 • دستمزد دندانپزشک
 • تعداد دندانها
 • و موارد مشابه دیگر

بستگی دارد. بنابراین برای اطلاع از قیمت دقیق ایمپلنت کره ای دنتیس، بهتر است با دندانپزشک خود مشورت کنید.

 ستاره شرق، بهترین مرکز برای ایمپلنت دندان شما

با توجه به اهمیت مهارت دندانپزشک در موفقیت روند کاشت دندان به روش ایمپلنت، پیشنهاد می‌کنیم تا برای دریافت بهترین نتیجه از ایمپلنت به وسیله ایمپلنت کره ای دنتیس به کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه فعالیت کلینیک، قیمتها، خدمات و دریافت نوبت حضوری می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس با کلینیک در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Buttonمشاوره رایگان