مراقبت از دندان شیری
نحوه نگهداری و مراقبت از دندان های شیری
خرداد ۲۰, ۱۴۰۰
کلینیک دندانپزشکی
معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی شرق تهران
خرداد ۲۰, ۱۴۰۰
نمایش همه

کجا ایمپلنت کنم با بهترین کیفیت و قیمت

کجا ایمپلنت کنم

دندان‌های سالم، یک دست و زیبا، تاثیر بسیاری بر ظاهر فرد و زیبایی لبخند او می‌گذارند. توجه و مراقبت از دندان‌ها، امری است که از سنین کودکی آموزش داده شده و تا دوران سالخوردگی نیز ادامه دارد. گاهی ممکن است به دلایل مختلف مانند ضربه، پوسیدگی شدید، ژنتیک و موارد مشابه دیگر، دندان فرد دچار آسیب شده و از بین برود. در این صورت، روش‌های مختلف کاشت دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایمپلنت یکی از همین روش‌ها است که به صورت متدوال توسط دندان پزشکان متخصص انجام می‌شود. با وجود متخصصان بسیاری که در این حوزه فعالیت می‌کنند، ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که کجا ایمپلنت کنم؟ یا بهترین ایمپلنت شرق تهران کدام است؟ با ما در ادامۀ مطلب همراه شوید تا ایمپلنت با بهترین کیفیت و قیمت را به شما معرفی کنیم.

ایمپلنت چیست؟

پیش از آن‌که پاسخ سوال کجا ایمپلنت کنم را بدهیم، اجازه دهید تا توضیح دهیم ایمپلنت چیست. ایمپلنت، یک روش متداول برای کاشت دندان است. این روش که در چند سال اخیر بسیار مرسوم شده، یکی از ماندگارترین، ساده‌ترین و در عین حال ارزان‌ترین روش‌ها برای جایگزینی دندان طبیعی می‌باشد. ایمپلنت به دو روش انجام می‌شود:

  • اندوستیال
  • ساب پریوستیال

where can implant best quality price 1 - کجا ایمپلنت کنم با بهترین کیفیت و قیمت

در روش اول، ایمپلن درون استخوان فک قرار می‌گیرد. در روش دوم، ایمپلنت بر روی استخوان فک است و درون بافت لثه قرار دارد. روش اول در کاشت دندان‌های امروزی، به دلیل پاسخ دهی سریع‌تر و ماندگاری بالاتر، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اینکه ایمپلنت، چطور جواب داده و چه مدت زمانی در دهان شما باقی بماند، پس از سلامت فک و لثه‌ها، بسیار بستگی به مهارت دندان پزشکتان خواهد داشت. بنابراین پیش از هر اقدام دیگری، بهتر است در این مورد خوب تحقیق کنید که کجا ایمپلنت کنم بهتر است.

یکی دیگر از علائم تاثیر گذار بر ایمپلنت ماندگار، برند ایمپلنتی است که پزشک شما مورد استفاده قرار می‌دهد. برندهای متنوع بسیاری با کیفیت‌های کم و زیاد در بازار به فروش می‌رسند. کیفیت و برند ایمپلنت تعیین کنندۀ قیمت تمام شده خواهد بود یا اینکه ایمپلنت ساخت کدام کشور است مثلا ایمپلنت ایرانی، ایمپلنت کره ای یا غیره.

بهترین برند ایمپلنت

زمانی که قصد ایمپلنت کردن دندان یا دندان‌هایتان را داشته باشد، باید توجه کنید که دندان پزشکتان می‌خواهد از چه برندی برای شما استفاده کند. برندهای کره‌ای در مقایسه با دیگر برندهای موجود در بازار کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مناسبی دارند. برند ایمپلنتیوم، یک برند درجه یک کره‌ای است که از سال ۲۰۰۰ در کرۀ جنوبی تولید شده و به سراسر جهان صادر می‌شود. این برند که تنها توسط دندان پزشکان معتبر در ایران استفاده می‌شود، در مقایسه با کیفیتش، قیمت بسیار مناسبی دارد. حال که متوجه شدیم ایمپلنت چیست و بهترین برند ایمپلنت کدام است، حال به پاسخ این سوال می‌رسیم که کجا ایمپلنت کنم؟

کجا ایمپلنت کنم؟ مسئله این است!

کجا ایمپلنت کنم؟ همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم، بسیار حائز اهمیت است که شما کدام دندان پزشکی را برای ایمپلنت کردن دندان‌هایتان انتخاب می‌کنید. این روزها، از هر کوچه و خیابانی که رد می‌شوید، تابلوی یک دندان پزشک را مشاهده می‌کنید که خود را به عنوان یک متخصص ایمپلنت معرفی می‌کند. اما بهتر است برای انتخاب مرکز دندان پزشکی خود کمی بیشتر دقت کنید. توجه داشته باشید که موفقیت ایمپلنت تا ۸۰ درصد بستگی به مهارت پزشک شما و سپس برند ایمپلنتی است که مورد استفاده قرار گرفته می‌شود. کجا ایمپلنت کنم؟ پیشنهاد می‌کنیم یک کلینیک معتبر را برای کاشت دندان‌های خود انتخاب کنید.

کلینیک ستاره شرق، بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

کلینیک ستاره شرق، یکی از مراکز معتبر در شرق تهران واقع در خیابان شهید مدنی است. این کلینیک دندان پزشکان بسیار معتبر و موفقی مشغول به فعالیت هستند. تگر از خود می‌پرسید کجا ایمپلنت کنم، کلینیک دندان پزشکی ستاره شرق یکی از مراکز معتبر است که به صورت تخصصی در حوزۀ ایمپلنت دندان فعالیت می‌کند. برند ایمپلنت مورد استفاده در این مجموعه، ایمپلنتیوم اصل کره می‌باشد. این که به چه روشی کاشت دندان خود را انجام دهید، بستگی به آمادگی لثه‌ها، بودجه و تشخیص دندان پزشکتان دارد. بنابراین بهتر است پیش از اخذ تصمیم حتماً به پزشک مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه کرده و یا از طریق شماره‌های تماس با مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Button