بهترین مرکز ایمپلنت یک روزه نارمک
بهترین مرکز ایمپلنت یک روزه نارمک را بشناسید
تیر ۲۵, ۱۴۰۱
همه چیز درباره عمر ایمپلنت ایرانی
همه چیز درباره عمر ایمپلنت ایرانی
تیر ۲۵, ۱۴۰۱
نمایش همه

حداقل سن برای ایمپلنت چقدر است؟

حداقل سن برای ایمپلنت چقدر است؟

فهرست مطالب این صفحه

حداقل سن برای ایمپلنت چه سنی است ؟

کودکان بازی گوشبه شدت در معرض آسیب به دندانهای خود هستند. ممکن است در یک بازی دچار آسیب در ناحیه فک و دندانهایشان شوند. علاوه بر این گاهی کودک از سنین نوزادی با مشکلات دندانی متولد شده و در صورت عدم رسیدگی به آنها و کاشت به موقع دندان، بعدها دچار مشکل خواهد شد. همه این مسائل، والدین را به این فکر وامی‌دارد که حداقل سن برای ایمپلنت چقدر است؟ از چه سنی می‌توان برای کودک از روش ایمپلنت دندان به منظور جایگزینی دندان از دست رفته بهره برد؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با بهترین سن برای ایمپلنت دندان آشنا شوید.

 همه چیز در مورد حداقل سن برای ایمپلنت

در صورتی که دندانپزشک شما اطلاعات کافی در مورد حداقل سن برای ایمپلنت نداشته باشد، این روش کاشت دندان می‌تواند مشکلات زمینه‌ای بسیاری را در آینده فرزند شما ایجاد کند. بنابراین بهتر است به خوبی در مورد حداقل سن برای ایمپلنت تحقیق کرده و حتماً با یک دندانپزشک متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

به طور کلی با توجه به تغییراتی که در طول سن رشد برای شرایط فک، لثه و دندان کودک ایجاد می‌شود، به طور کلی حداقل سن برای ایمپلنت را ۱۸ سال در نظر می‌گیرند که میزان رشد به یک ثبات نسبی رسیده باشد.

بهترین روش ایمپلنت برای کودکانی که به حداقل سن برای ایمپلنت نرسیده‌اند، روشهای موقتی است. به تشخیص دندانپزشک در صورت ضرورت استفاده از این روش، ایمپلنت دندان به روشهای موقتی انجام می‌شود تا شرایط دندانهای کودک در یک ثبات نسبی حفظ شده و تحلیل لثه ایجاد نشود. پس از رسیدن به حداقل سن برای ایمپلنت، ایمپلنت موقت با ایمپلنت دائمی جایگزین خواهد شد.

 

what is the minimum age for implants3 - حداقل سن برای ایمپلنت چقدر است؟

 

 بهترین سن برای ایمپلنت چقدر است؟

همانطور که گفتیم، به دلیل رشد کودک و ایجاد تغییر در شرایط فک و دهان، بهترین سن برای ایمپلنت از ۱۸ سال به بالا است. بنابراین ۱۸ سال را می‌توانیم به عنوان حداقل سن برای ایمپلنت در نظر بگیریم. اما گاهی با توجه به شرایط لثه و ضرورت کاشت به تشخیص دندانپزشک نیاز هست تا کاشت دندان به روش ایمپلنت در سنین پایینتر از ۱۸ سال نیز انجام شود. برای اطمینان از وجود شرایط در کودک به منظور شروع فرایند ایمپلنت، عکسهای رادیوگرافی به جهت بررسی شرایط فک و استخوان فرد گرفته می‌شود و در صورت عدم بروز مشکلات و عواقب جدی، بدون توجه به حداقل سن برای ایمپلنت، ایمپلنت دندان برای کودک انجام خواهد شد.

 بهترین مرکز ایمپلنت دندان برای کودکان کجاست؟

تا اینجای صحبتمان متوجه شدیم که حداقل سن برای ایمپلنت ۱۸ سال است. بالاتر از این سن در صورتی که به تشخیص دندانپزشک بهترین روش کاشت دندان، ایمپلنت شناخته شده و بیمار، دچار مشکلات و بیماریهای زمینه‌ای به خصوصی نباشد، برای انجام ایمپلنت دندان، مانعی وجود ندارد.

اما کمتر از حداقل سن برای ایمپلنت، تمامی نظر و تصمیم به تشخیص دندانپزشک بستگی خواهد داشت. بنابراین بهتر است بیش از آنکه به جستجوی حداقل سن برای ایمپلنت بپردازیم کمی در مورد بهترین دندانپزشکان برای کودکان و ایمپلنت دندان کودک تحقیق کنید.

مجموعه ستاره شرق وجود دندانپزشکان متخصص، ماهر و با تجربه خود و با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، بهترین خدمات دندانپزشکی را در اختیار شما و یا فرزاندانتان خواهد گذاشت.

برای مشورت با دندانپزشکان کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق در مورد حداقل سن برای ایمپلنت با توجه به دندانهای بیمار خود، می‌توانید به کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس با مطب در ارتباط باشید. از این دو طریق، می‌توانید به منظور گرفتن وقت ملاقات حضوری و مشورت با دندانپزشکان به صورت مستقیم، اقدام نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Buttonتماس با: 02177555220 ستاره شرق