سیاه شدن لثه بعد از ایمپلنت
علت سیاه شدن لثه دندان بعد از ایمپلنت چیست؟
اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۱
بریج دندان
معایب بریج دندان که باید بشناسید
اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۱
نمایش همه

انواع ایمپلنت ایرانی که باید بشناسید

ایمپلنت ایرانی

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره انواع ایمپلنت ایرانی

ایمپلنت دندان، یکی از روشهای رایج جایگزینی دندان از دست رفته است که می‌تواند با انجام صحیح و اصولی، یک کاشت دندان دائمی و عمری باشد. یکی از موارد تاثیرگذار بر کیفیت نهایی ایمپلنت دندان، برند تولید کننده است که می‌تواند به صورت مستقیم هم بر روی قیمت و هم بر روی کیفیت نهایی تاثیر بگذارد. از این رو است که زمان انتخاب میان انواع ایمپلنت ایرانی و خارجی، افراد دچار تردید خواهند شد.

در این مقاله قصد داریم تا:

 • توضیح مختصی در مورد ایمپنت دندان بدهیم.
 • انواع ایمپلنت ایرانی را معرفی و بررسی نماییم.
 • بهترین انتخاب میان انواع ایمپلنت ایرانی و خارجی را بیان کنیم.
 • و مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در کیفیت نهایی ایمپنت دندان را معرفی کنیم.

با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

ایمپلنت دندان، بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته

همانطور که در ابتدای صحبتمان نیز اشاره کردیم، ایمپلنت دندان را می‌توان به عنوان بهترین روش کاشت دائمی دندان از دست رفته معرفی کنیم. در روش ایمپلنت دندان، در چند مرحله و انجام یک جراحی کوچک، کاشت دندان انجام خواهد شد.

مراحل کلی ایمپلنت دندان، شامل موارد زیر خواهد شد:

 • معاینه دندان و بررسی سلامت دندانها و لثه‌ها
 • بررسی عکس رادیوگرافی دندان و میزان استحکام و تراکم استخوان لثه
 • تزریق بافت استخوان در صورت لزوم
 • جراحی لثه و کارگذاری پایه ایمپلنت
 • قالب گیری و ساخت روکش
 • قرار دادن روکش دندان

توجه داشته باشید که مراحل ایمپلنت دندان بر اساس انتخاب میان انواع ایمپلنت ایرانی یا خارجی، دندانپزشک و شرایط فک و لثه‌های شما متفاوت خواهد بود.

انواع ایمپلنت ایرانی

در صنعت تولید لوازم دندانپزشکی ایران و در بررسی انواع ایمپلنت ایرانی، متوجه خواهیم شد که تولید کنندگان انواع ایمپلنت ایرانی بسیار محدود بوده و به دو یا نهایتاً سه تولید کننده موفق محدود می‌شوند. همین کمبود تنوع در میان انواع ایمپلنت ایرانی سبب می‌شود تا مقایسه کیفیت و قیمت در آنها به درستی انجام نشود.

از سوی دیگر، از این واقعیت نمی‌توانیم بگذریم که با انتخاب برند در میان انواع ایمپلنت ایرانی، به طرز چشمگیری هزینه های مورد نیاز برای ایمپلنت دندان کاهش خواهد یافت. اما آنچه مسلم است، اهمیت غیر قابل انکار کیفیت بالا در موفقیت نهایی ایمپلنت دندان است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم بیشتر از آنکه در میان انواع ایمپلنت ایرانی به دنبال قیمت پایین باشید، کیفیت برند مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید.

iranian implants 1 - انواع ایمپلنت ایرانی که باید بشناسید

انتخاب در میان انواع ایمپلنت ایرانی و خارجی

بهتر است برند ایمپلنتی را انتخاب کنید که در طول سالهای فعالیت امتحان خود را پس داده باشد. انتخاب از میان انواع ایمپلنت ایرانی یا خارجی نوظهور، می‌تواند به عنوان یک ریسک بزرگ تلقی شود.

به همین علت، با توجه به تازه کار بودن تولید کنندگان انواع ایمپلنت ایرانی، انواع ایمپلنت خارجی که کیفیت آنها ثابت شده است، با توجه به اینکه می‌توانند بر طول عمر ایمپلنت دندان شما اثر بگذارد، بسیار مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

کشورهای بسیاری در دنیا هستند که به عنوان پیشروان صنعت تولید انواع ایمپلنت مشغول به تولید انواع ایمپلنت و صادرات آن به دیگر کشورهای جهان هستند. کشورهایی از جمله:

 • سوییس
 • آلمان
 • سوئد
 • کره
 • آمریکا
مهم‌ترین عامل موفقیت در ایمپلنت دندان

از برند ایمپلنت که بگذریم، مهم‌ترین عاملی که می‌تواند نتیجه نهایی ایمپلنت دندان شما را تحت تاثیر قرار دهد، دندانپزشک شما خواهد بود. مهارت دندانپزشک در تشخیص بهترین روش درمان و موفقیت در انجام آن، تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت. بنابراین، بیش از بررسی در میان انواع ایمپلنت ایرانی و خارجی، پیشنهاد می‌کنیم در انتخاب دندانپزشک خود، دقت کنید.

ستاره شرق، کلینیکی از بهترین دندانپزشکان

کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق، واقع در شرق تهران یک مجموعه تشکیل شده از بهترین دندانپزشکان متخصص تهران است. تیم مجرب کلینیک ستاره شرق، تجربه‌ای بسیار خوب از خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت دندان را برای شما رقم خواهد زد.

در این مجموعه می‌توانید در میان انواع ایمپلنت ایرانی و خارجی، با مشورت دندانپزشک با تجربه خود، بهترین گزینه مناسب با دندانهایتان را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد شرایط ایمپلنت دندان توسط تیم مجرب کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق یا تعیین وقت معاینه حضوری، می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس، با کلینیک تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Buttonتماس با: 02177555220 ستاره شرق