سریع ترین روش سفید شدن دندان را بشناسید

ایمپلنت اشترومن سوئیس
همه چیز درباره ایمپلنت اشترومن سوئیس
خرداد ۱۵, ۱۴۰۱
بهترین درمان درد دندان
بهترین درمان درد دندان بعد از تراشیدن، فوری و موثر
خرداد ۱۵, ۱۴۰۱
نمایش همه

سریع ترین روش سفید شدن دندان را بشناسید

سریع ترین روش سفید شدن دندان

همه چیز درباره سریع ترین روش سفید شدن دندان

دانستن سریع ترین روش سفید شدن دندان، به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید از طریق همین روش، لبخند خود را زیباتر کنید. در این مقاله قصد داریم تا:

 • بهترین و سریع ترین روش سفید شدن دندان را به شما معرفی کنیم.
 • نگهداری های مهم پس از سفید کردن دندان را به شما آموزش دهیم.
 • علت اهمیت استفاده از سریع ترین روش سفید شدن دندان را بیان کنیم.
 • بهترین مرکز برای سفید کردن دندان را به شما معرفی کنیم.

با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

بهترین و سریع ترین روش سفید شدن دندان

بهترین و سریع ترین روش سفید شدن دندان چیست؟ احتمالاً پیش از خواندن این مقاله، به موارد بسیاری در مورد سریع ترین روش سفید شدن دندان در خانه بر خورده‌اید. اجازه دهید همین ابتدای صحبتمان بازگو کنم که هیچ کدام از روش های خانگی سفید کردن دندان دائمی نیستند و شما مجبور خواهید بود که به صورت مرتب آنها را انجام دهید. این مسئله نیز قابل توجه است که بسیاری از این روشهای خانگی، می‌توانند به مرور زمان به مینای دندان آسیب برسانند.
بهترین و سریع ترین روش سفید شدن دندان، روشهای دندانپزشکی است که به صورت علمی طراحی شده و میزان اثرگزاری آنها بر روی دندان ثابت شده است. در ادامه به معرفی سه تا از سریع ترین روش های سفید شدن دندان ها می‌پردازیم که می‌توانند تاثیرات طولانی و گاهاً دائمی داشته باشند.

۱. کامپوزیت دندان

یکی از سریع ترین روش های سفید شدن دندان، کامپوزیت دندانها است. در این روش، که به صورت دائمی قابل اجرا است و به دلیل عدم نیاز به ایجاد تراش بر روی دندان، می‌تواند قابل برگشت نیز باشد، می‌توانید دندانهای خود را تا هر میزان که دوست داشته باشید سفید کنید. علاوه بر اینکه این روش، سریع ترین روش سفید شدن دندان محسوب می‌شود، می‌تواند برای اصلاح لبخند نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

۲. لمینیت دندان

لمینیت دندان، یک روش دائمی برای سفید کردن دندانها به شما می‌رود و با توجه به روند انجام، آن را می‌توان به عنوان یکی از سریع ترین روش های سفید شدن دندان نیز معرفی کرد. در این روش، ابتدا برشهایی بر روی سطح دندان ایجاد شده و سپس با توجه به انتخاب بیمار، لمینیت دندان به رنگ منتخب انجام خواهد شد. با توجه به نیاز به ایجاد خراش و برش در این روش سفید شدن دندان، لمینیت دندان به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست.

dental laminate - سریع ترین روش سفید شدن دندان را بشناسید

۳. بلیچینگ دندان

یکی از سریع ترین روش های سفید شدن دندان که در صورت انجام صحیح و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت توسط یک پزشک مجرب، هیچ گونه آسیبی نیز نخواهد داشت، بلیچینگ دندان است. توجه داشته باشید که روش سفید شدن دندان از طریق بلیچینگ دائمی نیست و رنگهای آن بیشتر در حالتهای طبیعی هستند. بنابراین اگر به رنگهای روشن و سفید هالیوودی علاقه‌مند هستید، این روش سریع سفید شدن دندان، برای شما مناسب نیست.

نگهداری پس از سفید کردن دندان

پس از آنکه دندانهای خود را به یکی از سریع ترین روش های سفید شدن دندان سفید کردید، توجه داشته باشید که:

 • به صورت منظم مسواک بزنید.
 • از نخ دندان و دهانشویه استفاده کنید.
 • سیگار نکشید.
 • از خوردن الکل پرهیز کنید.
 • پس از خوردن چای و قهوه حتماً دندانهای خود را بشویید.
 • از خوردن خوراکیهایی با رنگ افزودنی زیاد، مانند پفک، پرهیز کنید.
 • برای معاینه و چکاپ دندانهایتان به صورت منظم و هر شش ماه یکبار به دندانپزشک مراجعه نمایید.

چرا سفید کردن دندان مهم است؟

دندانهای سالم، سفید و زیبا می‌توانند تاثیر شگفت انگیزی بر روی افزایش میزان اعتماد به نفس و همچنین موفقیتتان در زندگی اجتماعی شما خواهد گذاشت. بنابراین، بسیار مهم است که از یکی از سریع ترین روش های سفید شدن دندان ها، استفاده نموده و در جهت سالم نگهداشتن دندانهایتان بکوشید.

ستاره شرق | بهترین مرکز برای سفید کردن دندانها

برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه را را سریع ترین روش سفید شدن دندان ها بگیرید، باید حتماً در انتخاب دندانپزشک خود دقت کرده و به خوبی تحقیق کنید. در این راستا، کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق با تیمی متخصص و مجرب در خدمت شما خواهد بود تا بتوانید با بهره گیری از سریع ترین روش سفید شدن دندان و با بهترین قیمت، لبخند خود را زیباتر کنید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید سری به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق بزنید و یا جهت تعیین نوبت حضوری، با شماره‌های تماس کلینیک، در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Button