ایمپلنت کره ای
نظرات در مورد ایمپلنت کره‌ای که باید بدانید
مرداد ۲۰, ۱۴۰۰
لمینت دندان
لمینت دندان چگونه است؟
مرداد ۲۰, ۱۴۰۰
نمایش همه

بهترین دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

ایمپلنت

همه چیز درباره دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران، با هدف ایجاد زیبا ترین لبخند برای شما مراجعه کنندگان گرامی، کادری مجرب را استخدام و بهترین نوع و برند ایمپلنت را تهیه کرده است. این مجموعه با کمترین میزان هزینه و کارکرد بالا دندان سفید و مقاومی را برای خود به ارمغان بیاورید. در این مقاله شما را با کلینیک دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران با سابقه طولانی خود و شناخته شده در ارائه انوع خدمات دندانپزشکی آشنا می‌کنیم، که باعث شده است کلینیک ستاره شرق تهران در بین پنج مطب برتر و شناخته شده این منطقه قرار گیرد. با ما در ادامه همراه باشید.

تیم پزشکی دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران با در نظر گرفتن مطبی بزرگ چه از نظر فضای محیطی در زمان همه گیری ویروس کرونا و تعداد قابل قبولی دکتر جراح و دندانپزشک عمومی، در کنار پزشکان ماهر ایمپلنت، ارتودنتیست و متخصص پریودانتیکس (جراح لثه) خدمات تمام و کمالی را ارئه می‌دهد. با توجه به استاندارد های وزارت بهداشت برای مطب های دندانپزشکی، در راستای تخلیه آلودگی هوا باید به ۶ بار در ساعت برسد که این میزان در ساختمان های نوساز به ۱۲ ساعت می‌رسد. دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران با توجه به این میزان با نصب دستگاه های پیشرفته تخلیه هوای اتاق را به ۱۵ بار در ساعت رسانده است، تا سلامت مراجعه و کادر پزشکی بیش از پیش تامین شود.
هوای اتاق‌های نامبرده شده، قبل از گردش هوای مجدد و تخلیه باید از طریق یک فیلتر هوا، ذره‌ای با راندمان بالا هوا را مستقیما به خارج دفع کند. برای ورود هوا از زیر درب فاصله‌ی ۲ سانتی متر با کف فاصله در نظر گرفته شده و یک‌ دریچه ورودی از منبع پاکیزه هوا با فشار مساوی با مکش، در ضلع مخالف اتاق به صورت دائمی فعال می‌باشد تا از حضور آلودگی و ویروس های مبتلا کننده همچون کرونا جلوگیری کنند. بسته بودن درب‌های اتاق، به استثناء زمان ورود/خروج از اتاق جهت حفظ فشار منفی تولید شده در اتاق و در جهت پایداری فشار منفی محیطی دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران، ورود و خروجی دستیاران دندانپزشک به درون اتاق به حداقل ممکن رسیده است.

مسیر دسترسی به دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران، جهت دسترسی آسان مراجعه کنندگان خود در آدرس: خیابان شهید مدنی، نرسیده به تقاطع سبلان، خیابان طیرانی پلاک ۳۰ افتتتاح گردید تا خدمات دهی خود را به محدوده های سبلان – نظام آباد – مدنی – گلبرگ – امام حسین – دماوند – نامجو – گرگان – خواجه نظام – تسلیحات – تهران نو – نارمک – مجیدیه – دروازه شمیران با دسترسی آسان ایستگاه مترو سبلان، اتوبان امام علی، اتوبان صیادشیرازی-ایستگاه اتوبوس BRT به منظور ارائه انواع خدمات زیبایی و درمانی در خدمت گذاری شما عزیزان حاظر حاضر می‌باشد. از دیگر مزیت های دسترسی آسان به دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران، فضای بسیار جهت پارک ماشین شخصی در اطراف مطب است تا به راحتی و بدون قرار گیری در وسایل حمل و نقل و نگرانی از ابتلا به کرونا خود را به مطب رسانده و خدمات مورد نیاز را به راحتی دریافت نمایید.

implant 1 1 - بهترین دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران

خدمات کلینیک ایمپلنت شرق تهران

دندانپزشکی ایمپلنت شرق تهران با کادری مجرب خدمات همچون جرم گیری، پر کردن دندان، کشیدن و عصب‌کشی که به نظر در دسته کار معمول دنداپزشکی قرار به صورت تمام حرفه ای انجام می‌دهد و با انجام خدمات ایمپلنت پیشرفته با کمک کادری شناخته شده لبخندی زیبایی بر لبان شما گذاشته و با استفاده از مواد عالی ایمپلنت دهان شما را گارانتی می‌کند. داشتن اتاق مخصوص کود این اماکن را نیز در اختیار شما مراجعه کنندگان عزیز قرار می‌دهد، تا فرزندان شما در محیطی آرام و دلپذیر خدمات بهداشتی مورد نیاز خود را دریافت کنند. از دیگر خدماتی که لمینت شرق تهران را به محیطی خاص تبدیل کرده انجام کار‌هایی همانند کامپوزیت، لمینت، ایمپلنت به صورت تخصصی و قیمت ارزان و مقرون به صرفه برای شما عزیزان انجام می‌دهند.

دندانپزشکی ایمپلنت ستاره شرق تهران

تجهیزات مجموعۀ دندانپزشکی ایمپلنت ستاره شرق تهران، ، با دستگاه اتوکلاو، تحت فشار و دمای بالا استریل می‌شوند. در تمامی خدمات، از بهترین مواد اولیه بهره گرفته می‌شود، کادر درمانی این مجموعه در شرق تهران متخصص، کارکشته و کاملاً متخصص در حوزۀ فعالیت خود می‌باشند. با توجه به مجهز بودن ایمپلنت ستاره شرق به دستگاه‌های پیشرفته رادیوگرافی، بدون نیاز به مراجعه به یک مجموعۀ دیگر برای عکس برداری از دندان‌هایتان، می‌توانید رادیوگرافی را در همین کلینیک انجام دهید. با توجه به خدمات ارائه شده، کادر پزشکی حرفه‌ای، قیمت مصوب برای هر یک از خدمات و موارد مشابه دیگر، بدون شک می‌توان گفت ستاره شرق، بهترین کلینیک دندانپزشکی شرق تهران است. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر در زمینۀ هزینه‌های درمان، خدمات مجموعه و غیره می‌توانید از سه روش مراجعه به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق، تماس با مجموعه و یا ارتباط با پزشک از طریق واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Button