هر آنچه درباره کیفیت ایمپلنت ایرانی باید بدانید

کیفیت ایمپلنت ایرانی

کیفیت ایمپلنت ایرانی

بررسی کامل کیفیت ایمپلنت ایرانی

ایمپلنت، یکی از بهترین روش‌های کاشت دندان و جایگزینی دائمی دندان از دست رفته است. این روش به دلیل طول عمر و جلوه طبیعی که دارد به عنوان انتخاب اول بسیاری از دندانپزشکان و بیماران در نظر گرفته می‌شود. کشورهای بسیاری در دنیا هستند که به تولید انواع ایمپلنت با مزایا و معایب مختلف می‌پردازند. ایمپلنت ایرانی در چند سال اخیر و پس از آغاز تحریم‌ها به مرحله تولید و اجرا درآمد . با توجه به ویژگی‌های برندهای ایرانی، سوال اساسی بسیاری از افراد درباره کیفیت ایمپلنت ایرانی است. آیا کیفیت ایمپلنت ایرانی در حدی قابل قبول است که بتوان از آن برای کاشت دندان استفاده کرد؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا همه چیز درباره کیفیت ایمپلنت ایرانی و قیمت ایمپلنت دندان را برایتان بازگو کنیم.

آیا کیفیت ایمپلنت ایرانی قابل قبول است؟

یکی از عوامل تعیین کننده بسیار مهم در موفقیت ایمپلنت و طول عمر آن، برند تولید کننده و کیفیت مواد اولیه آن است. با توجه به ارزان قیمت‌ بودن ایمپلنت ایرانی، می‌تواند گزینه مناسبی برای همه باشد. اما آیا کیفیت ایمپلنت ایرانی به اندازه برندهای خارجی است؟ عمر ایمپلنت ایرانی چقدر است؟ قیمت ایمپلنت ایرانی چقدر پایین‌تر از دیگر برندها است؟ در ادامه، به بررسی پاسخ این سوالات مطرح شده پرداخته‌ایم تا بتوانید در مورد کیفیت ایمپلنت ایرانی اطلاعات کافی را کسب کنید.

 

عمر ایمپلنت ایرانی

یکی از المان‌های تعیین کننده کیفیت ایمپلنت ایرانی، عمر ایمپلنت ایرانی است. به طور کلی طول عمر ایمپلنت به عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت. میزان استحکام ایمپلنت، تنها یکی از این عوامل خواهد بود. به عنوان مثال:

میزان رعایت بهداشت فردی، مسواک زدن منظم و استفاده مرتب از نخ دندان
تخصص و مهارت دندانپزشک در تشخیص بهترین روش درمان و انجام درست تمام مراحل کاشت دندان
و در نهایت کیفیت برند ایمپلنت مورد نظر
همگی می‌توانند طول عمر ایمپلنت را مشخص کنند. در این میان، نمی‌توانیم بگوییم که کیفیت ایمپلنت ایرانی از نظر طول عمر درست به اندازه برندهای سوییسی و آمریکایی است. درست است که ایمپلنت ایرانی هم از تیتانیوم استفاده شده، اما در صورتی که دیگر عوامل تاثیرگذار بر طول عمر ایمپلنت دندان رعایت نشود، احتمال شکستن و آسیب دندان وجود خواهد داشت.

عمر ایمپلنت ایرانی

عمر ایمپلنت ایرانی

قیمت ایمپلنت ایرانی

مهم‌ترین مزیت ایمپلنت ایرانی که کیفیت ایمپلنت ایرانی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد، قیمت ایمپلنت ایرانی است. ایمپلنت ایرانی در دسته برندهای ارزان قیمت بازار است. اختلاف قیمت ایمپلنت های ایرانی و خارجی سبب می‌شود تا بسیاری به سمت انتخاب ایمپلنت ایرانی بروند. اگر بین ایمپلنت و روش دیگر با قیمت دیگر تردید دارید، در انتخاب ایمپلنت ایرانی به هیچ عنوان تردید نکنید.

ایمپلنت دندان

عوامل تاثیرگذار بر کیفیت ایمپلنت ایرانی

شرایط هر بیمار جهت کاشت دندان تفاوت خواهد داشت. کیفیت ایمپلنت ایرانی در هر شرایط می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، ایمپلنت ایرانی برای کاشت سریع به هیچ عنوان مناسب نیست و نیاز به زمان دارد تا در فک و با استخوان فک ادغام شود. علاوه بر این، در صورتی که فک بیمار از استحکام کافی برخوردار نباشد، کیفیت ایمپلنت ایرانی نیز کاهش خواهد یافت.
در کنار تمام این موارد، مهارت دندانپزشک در کاشت دندان و میزان رعایت بهداشت توسط شخص نیز می‌توانند کیفیت ایمپلنت ایرانی را تحت تاثیر قرار دهند. بهتر است با توجه به کلیت کیفیت ایمپلنت ایرانی، این برندها را برای دندانهایی انتخاب کنید که در هنگام جویدن کمترین میزان فشار را تحمل می‌کنند. پس از پایان روند کاشت نیز از جویدن غذاهای سفت مانند ته دیگ خودداری کنید.

معرفی یکی از بهترین مراکز کاشت ایمپلنت ایرانی

یکی از بهترین مراکز کاشت ایمپلنت ایرانی، کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق است. در این کلینیک می‌توانید بالاترین میزان کیفیت ایمپلنت ایرانی را تجربه کنید. ستاره شرق از کادری مجرب شامل دندانپزشکان متخصص و باتجربه تشکیل شده است . با برندهای مختلف ایمپلنت اعم از خارجی و ایرانی، کاشت دندان شما با بهترین کیفیت، با بهره گیری از بهترین مواد اولیه دندانپزشکی، تجهیزات به روز دندانپزشکی و با تکیه بر مهارت خود، انجام خواهند داد. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد قیمت و کیفیت ایمپلنت ایرانی، مشورت با دندانپزشک و موارد مشابه دیگر می‌توانید به سایت کلینیک ستاره شرق مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کلینیک در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *