ایمپلنت یک روزه شرق تهران با بهترین متریال

ایمپلنت دندان‌های عقب
همه چیز درباره ایمپلنت دندان‌های عقب
اردیبهشت ۷, ۱۴۰۱
دندانپزشکی ارزان در شرق تهران
دندانپزشکی ارزان در شرق تهران که باید بشناسید
اردیبهشت ۷, ۱۴۰۱
نمایش همه

ایمپلنت یک روزه شرق تهران با بهترین متریال

ایمپلنت یک روزه چگونه انجام می‌شود؟

همه چیز درباره ایمپلنت یک روزه

اگر یک دندان از دست رفته دارید و به دنبال یک راه حل ترمیمی راحت و دائمی هستید، ایمپلنت یک روزه شرق تهران ممکن است پاسخی باشد که به دنبال آن بوده‌اید.
با ایمپلنت یک روزه، می‌توانید بار دیگر با داشتن یک لبخند سالم و کامل احساس خوبی داشته باشید و به سرعت به لذت بردن از زندگی برگردید. امروز با ما همراه باشید تا تعیین کنید و بدانید که آیا ایمپلنت یک روزه برای شما مناسب است یا خیر.

ایمپلنت یک روزه چیست؟

ایمپلنت یک دستگاه تیتانیومی کوچک است که به عنوان جایگزینی برای قسمت ریشه طبیعی دندان ازدست‌رفته عمل می‌کند. ایمپلنت از تیتانیوم ساخته شده است زیرا تیتانیوم ماده‌ای قوی و زیست سازگار است که با استخوان پیوند می‌خورد.
ایمپلنت قطعه اتصال دهنده ایمپلنت دندانی است که پایه ایمپلنت تیتانیومی را به تاج متصل می‌کند.
تاج قسمت قابل مشاهده ایمپلنت است که به عنوان دندان جدید شما عمل می‌کند. معمولاً از سرامیک یا چینی ساخته شده و دندان‌پزشک شما سایه روکش را با دندان‌های اطراف مطابقت می‌دهد، بنابراین هیچ‌کس نمی‌تواند تشخیص دهد که کدام دندان مصنوعی است، مگر اینکه شما به آن‌ها بگویید.
به بیان ساده، ایمپلنت‌های دندانی یک روزه راحت‌ترین و درعین‌حال سریع‌ترین راه برای داشتن یک لبخند جدید و بی‌نقص هستند. بنابراین، به جای اینکه هفته‌ها یا ماه‌ها در مطب دندان‌پزشک خود منتظر دندان‌های جدید بمانید، می‌توانید همه کارها را تنها در یک سفر انجام دهید. اما چگونه؟
خوب، برای ایمپلنت‌های سنتی، یک فرآیند طولانی وجود داشت. ابتدا باید دندان آسیب‌دیده را بکشید، سپس ۳ تا ۴ ماه صبر کنید تا حفره خوب شود. پس از آن، ایمپلنت را قرار می‌دهیم و پس از آن یک دوره انتظار دیگر ۳-۶ ماهه می‌گذرد.
درنهایت تاج داخل ایمپلنت قرار می‌گیرد. درمجموع، این یک پروسه ۵-۱۰ ماهه است.
با این حال، با ایمپلنت‌های یک روزه، طبیعتاً سریع‌تر هستند. درواقع، شما باید حدود ۳ بار به پزشک خود مراجعه کنید. یک‌بار برای مشاوره، یک‌بار برای جراحی و درنهایت پیگیری.
اما در ایمپلنت یک روزه شرق تهران فرآیند واقعی کاشت را در یک بازدید کامل می‌کنیم. این بدان معناست که ماه‌ها منتظر نمانید تا همه چیز بهبود یابد.این بدان معناست که شما سریع‌تر از آن چیزی که بتوانید بگویید “سیب” لبخند جدیدی به لب خواهید آورد.

ایمپلنت یک روزه چگونه انجام می‌شود؟

ایمپلنت‌های یک روزه را معمولاً می‌توان در یک روش انجام داد که بسته به تعداد دندان‌های کاشته شده از ۳۰ دقیقه تا ۳ ساعت متغیر است. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که درواقع با دندان‌های دائمی خود مطب را ترک نخواهید کرد. اما، تو با لبخندی پر خواهی رفت.
ایمپلنت‌های دندانی در همان روز هنوز به زمان نیاز دارند تا لثه و فک شما بهبود یابد. این بدان معنی است که تاج‌ها را نمی‌توان تا زمانی که دهان به‌طور کامل بهبود یابد کاشت کرد.
شما دندان‌های موقت را در روز عمل دریافت خواهید کرد. پس از بهبودی کامل دهان، دندان‌های دائمی به شما فرستاده می‌شود تا دندان‌های موقت را به راحتی جایگزین کنید. این یعنی یک لبخند کامل در روز اول و یک لبخند دائمی فقط چند ماه بعد.

one day implant in east tehran - ایمپلنت یک روزه شرق تهران با بهترین متریال

مزایای ایمپلنت یک روزه شرق تهران

در صورت موفقیت‌آمیز بودن، این درمان سطح بالایی از رضایت بیمار را فراهم می‌کند زیرا آن‌ها می‌توانند جراحی ایمپلنت و دندان‌های جدید خود را در یک روز دریافت کنند.
با ایمپلنت یک روزه دندان، بیماران نیازی به پوشیدن پروتز کامل یا جزئی ناراحت کننده در زمان بهبودی ایمپلنت‌هایشان نخواهند داشت. درمان برای افرادی که از بدون دندان بودن برای مدت طولانی می‌ترسند بسیار جذاب است.
بیماران می‌توانند در طول فرآیند بهبودی با کمترین اختلال در زندگی روزمره با آرامش نسبی غذا بخورند و صحبت کنند. تکنیک‌های مورداستفاده برای ایمپلنت‌های دندانی در همان روز به‌طور کامل آزمایش شده‌اند و موفقیت طولانی‌مدت درمان را به خطر نمی‌اندازند.
یکی از متداول‌ترین تکنیک‌های کاشت دندان در همان روز « All-on-Four » است. این زمانی است که یک قوس کامل از دندان‌ها تنها توسط چهار ایمپلنت دندانی پشتیبانی می‌شود و نیروهای وارد شده بر روی ایمپلنت‌ها در یک زاویه مات هدایت می‌شوند. با این روش، پیوند استخوان معمولاً غیرضروری است، زیرا قرار دادن ایمپلنت‌های دندانی استفاده از استخوان موجود را به حداکثر می‌رساند، به‌ویژه در مناطقی که به‌طور طبیعی ضخیم‌تر است. این می‌تواند به کاهش هزینه‌های بیماران بدون به خطر انداختن کیفیت نتایج کمک کند.

حرف آخر

قابل درک است، بیمارانی که یک یا چند دندان را از دست می‌دهند، می‌خواهند آن‌ها را تا حد امکان سریع و آسان جایگزین کنند. ایمپلنت‌های دندانی اغلب راه‌حل مناسبی را ارائه می‌دهند. تعداد فزاینده‌ای از دندان‌پزشکان با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته، ایمپلنت‌های دندانی را در همان روز ارائه می‌کنند تا ایمپلنت‌ها را قرار داده و تقریباً بلافاصله بارگذاری کنند. اگر شما هم به دنبال بهترین ایمپلنت یک روزه شرق تهران هستید همین امروز با کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Button