disadvantages of dental scaling that they dont want you to know 80x80 - همه چیز درباره ایمپلنت ایرانی اویتا
معایب جرم گیری دندان که نمیخواهند بدانید
مرداد ۲۹, ۱۴۰۱
درمان خانگی دندان درد شدید + درمان فوری و موثر
درمان خانگی دندان درد شدید + درمان فوری و موثر
مرداد ۲۹, ۱۴۰۱
نمایش همه

همه چیز درباره ایمپلنت ایرانی اویتا

همه چیز درباره ایمپلنت ایرانی اویتا

فهرست مطالب این صفحه

بررسی ایمپلنت ایرانی اویتا

ایمپلنت دندان ، یکی از بهترین روشهای جایگزینی دندان از دست رفته است که از چندین سال گذشته تا به امروز، توسط دندانپزشکان برای یک یا چندین دندان، انجام می‌شده. در گذشته‌ای نه چندان دور، با توجه به عدم پیشرفت علم داخلی کشور در تولید پایه ایمپلنت، در صورتی که قصد داشتید تا از این روش کاشت دندان بهره‌مند شوید، مجبور بودید تا از میان برندهای خارجی، یک گزینه را انتخاب کنید. اما امروزه، انواع ایمپلنت ایرانی از جمله ایمپلنت ایرانی اویتا، از گزینه‌های مقرون به صرفه‌ای هستند که توسط دندانپزشکان به بیماران پیشنهاد خواهند شد.

در این مقاله قصد داریم تا به صورت تخصصی به این مسائل بپردازیم که:

 • کیفیت نهایی ایمپلنت دندان را چه مواردی مشخص خواهند کرد.
 • مزیت انتخاب ایمپلنت ایرانی اویتا و یا دیگر برندهای ایرانی چیست؟
 • چه عواملی در تعیین قیمت ایمپلنت ایرانی اویتا تاثیرگذار هستند؟
 • نقش دندانپزشک در موفقیت ایمپلنت دندان چیست؟

با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا پاسخ کامل تمامی سوالات مطرح شده در بالا را برایتان بازگو کنیم.

عوامل تاثیرگذار بر کیفیت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان، یک روش کاشت دندان است که نیازمند زمان، صبر و پرداخت هزینه بوده و برای رسیدن به کیفیت مطلوب، نیاز به توجه به موارد گوناگونی خواهد داشت. به عنوان مثال:

 • برند ایمپلنت انتخابی
 • میزان مهارت دندانپزشک
 • شرایط استخوان فک
 • تشخیص درست دندانپزشک
 • نحوه انجام عمل جراحی و پایه گذاری ایمپلنت
 • و موارد مشابه دیگر

می‌توانند در نهایت میزان کیفیت ایمپلنت و مطلوب بودن یا نبودن نتیجه نهایی و همچنین طول عمر ایمپلنت را مشخص کند.

چرا ایمپلنت ایرانی اویتا را انتخاب کنیم؟

همانطور که در ابتدای صحبتمان نیز اشاره کردیم، برند ایمپلنت یکی از مواردی است که می‌تواند نتیجه نهایی ایمپلنت را تحت تاثیر قرار دهد. به طور کلی، ایمپلنت دندان، یک روش کاشت دندان هزینه‌بر است. در این میان، اگر در میان برندهای ایمپلنت ایرانی درجه یک انتخاب کنید، تا حدودی خواهید توانست تا در عین حفظ کیفیت نهایی، هزینه پرداخت شده را کنترل نمایید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایمپلنت ایرانی اویتا

درست است که قیمت ایمپلنت ایرانی اویتا یک رقم ثابت است. اما با این حال، قیمت نهایی که باید پرداخت شود، با توجه به شرایط متنوع، متغیر خواهد بود. به عنوان مثال:

 • شرایط فردی استخوان فک شما و آمادگی لثه‌هایتان، میزان استحکام فک و نیاز یا عدم نیاز به تزریق پودر استخوان، می‌تواند در تعیین قیمت ایمپلنت ایرانی اویتا تاثیرگذار باشد.
 • دستمزد دندانپزشک مورد نظرتان نیز در تعیین قیمت ایمپلنت ایرانی اویتا، تاثیرگذار خواهد بود.
 • تعداد ایمپلنت مورد نیاز از آن جهت که می‌تواند تعداد جراحی‌های مورد نیاز را مشخص کند در تعیین قیمت نهایی ایمپلنت ایرانی اویتا، تاثیرگذار خواهد بود.

everything about the Iranian evita implant2 - همه چیز درباره ایمپلنت ایرانی اویتا

مهارت دندانپزشک و نتیجه نهایی ایمپلنت دندان

به طور کلی در کاشت دندان به روش ایمپلنت، بیش از هر چیزی، این میزان مهارت دندانپزشک شما است که نتیجه نهایی و کیفیت مطلوب را تضمین خواهد کرد. حتی اگر از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا هم استفاده کنید، در صورتی که دندانپزشک شما از مهارت کافی و دانش کافی برای تشخیص درست، انتخاب روش مناسب، مشورت در انتخاب برند، پایه گذاری ایمپلنت و غیره برخوردار نباشد، نتیجه مطلوب خود را نخواهید یافت.

ستاره شرق و بهترین دندانپزشکان تهران

برای آنکه بتوانید بهترین کاشت دندان با ایمپلنت ایرانی اویتا یا هر برند دیگر را تجربه کنید و در عین حال هزینه‌ای مقرون به صرفه را پرداخت نمایید، کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق را به شما معرفی می‌کنیم.

کلینیک ستاره شرق، مجموعه که در شرق تهران واقع شده و کادری تشکیل شده از بهترین دندانپزشکان تهران دارد. این مجموعه با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دندانپزشکی و با استفاده از بهترین مواد اولیه به ارائه خدمات دندانپزشکی می‌پردازد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد مجموعه ستاره شرق، ایمپلنت ایرانی اویتا، خدمات این مجموعه، قیمتها و نحوه گرفتن وقت جهت مشاوره حضوری، می‌توانید به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس، به صورت مستقیم با کلینیک در ارتباط باشید.

ستاره شرق همراه شما است تا لبخندی زیبا برای خود بسازید و با کمک بهترین دندانپزشکان منصف و باتجربه، سلامت دندانهای خود را تضمین نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Buttonتماس با: 02177555220 ستاره شرق