لمینت دندان
همه چیز درباره لمینت شرق تهران
تیر ۳۰, ۱۴۰۰
سینوس لیفت
همه چیز درباره مراقبت‌های بعد از ایمپلنت و سینوس لیفت
تیر ۳۰, ۱۴۰۰
نمایش همه

همه چیز درباره ایمپلنت نئودنت

ایمپلنت نئودنت

بررسی کامل ایمپلنت نئودنت

کمپانی ایمپلنت نئودنت از سال ۱۹۹۳ در کوریتیبای برزیل فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال ۲۰۱۲ با خرید بخشی از آن توسط گروه اشترومن توانست بیش از پیش به ارتقای کیفیت و کارایی محصولات خود بیافزاید و در سال ۲۰۱۵ بطور کامل زیرمجموعه ایی از اشترومن گردید و در حال حاضر یکی از اعضای کلیدی گروه اشترومن بوده که این موضوع خود مهر تائیدی بر کیفیت محصولاتش است. نئودنت دومین کمپانی بزرگ در زمینه ایمپلنت دندانی در دنیا می‌باشد که رنج وسیعی از محصولات و خدمات را به دندانپزشکان ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که تمامی محصولات ایمپلنت نئودنت دارای گواهینامه FDA، CE و ISO هستند. با ما همراه باشید تا با این ایمپلنت و ایمپلنت شرق تهران آشنا شوید.

ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن

بی شک تنوع انواع ایمپلنت دندان هر شخصی را برای کاشت دچار تشویش و دودلی خواهد کرد. در این شرایط بهتر است که تصمیم نهایی خود را با مشورت متخصص مرکز ایران ایمپلنت انجام دهید که بهترین تصمیم را گرفته باشید. ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن به نحوی طراحی و ساخته شده است که می‌تواند برای هر کدام از شرایط بیمار جوابگو باشد. جالب است بدانید که این نوع از ایمپلنت با کارایی زیاد با حداقل هزینه و پشت سر گذاشتن کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. ایمپلنت نئودنت و ویژگی های ایمپلنت خوب را می‌توان اینگونه توصیف کرد که دارای سطح کیفیت بالایی می‌باشد. این سطح از کیفیت به نحوی بوده که سرعت تحلیل استخوان را کم کرده و علاوه براین خط تیره بیس آن کمتر و دیرتر دیده خواهد شد. از دیگر ویژگی های نئودنت می‌توان به کیفیت قطعات اتصال پروتزی اشاره کرد که باعث می‌شود پروتز دیرتر از حد عادی آن شل شود.

neonatal implants 2 - همه چیز درباره ایمپلنت نئودنت

انتخاب بهترین برند ایمپلنت دندان

تعیین اینکه کدام سیستم ایمپلنت دندان برای کاشت ایمپلنت در حال حاضر بهتر است؛ کمی مشکل است. اما به عنوان یک قانون سرانگشتی می‌توان گفت سابقه شرکت در تولید ایمپلنت نئودنت و میزان سرمایه گذاری روی بخش تحقیق و توسعه به منظور بهبود سیستم های تولید ایمپلنت های دندانی می‌توانند از مهمترین فاکتورهای انتخاب بهترین شرکت تولید کننده ایمپلنت دندان باشد دانستن اینکه آیا ایمپلنت تولید شده در یک کارخانه، طول عمری بیشتر از ۱۰ سال پس از کاشت داشته باشد؛ نشان دهنده مرغوبیت آن ایمپلنت است. همچنین در دسترس بودن اجزا و قطعات مختلف ایمپلنت در شرایطی که با ایجاد مشکل پس از کاشت ایمپلنت ها، دندانپزشک بتواند به راحتی ایمپلنت یا قطعات آن را تعویض کند از دیگر ویژگی های برندهای مشهور جهان است.
شرکتهای قابل اطمینان تولید کننده ایمپلنت دندان را می‌توان با انجام تحقیقات مختصری نسبت به گارانتی و تضامینی که می‌دهند ؛ شناخت. برای مقایسه باید گت ایمپلنت های ارزانتر که توسط شرکت ‌های کوچکتر تولید می‌شوند؛ معمولاً از موادی با کیفیت پایین تر تولید شده و دوام و طول عمر زیادی ندارند. تمام ایمپلنت هایی که توسط برندهای مشهور جهان تولید می‌شوند الزامات FDA را رعایت کرده اند. این الزامات شامل داشتن کیفیت قابل قبول و دوام و طول عمر مناسب است. تنها تفاوت این است که دندانپزشک ایمپلنت مناسب را متناسب با نیازهای بیمار از میان این برندهای دارای تاییدیه FDA انتخاب کند. برندهای مشهور تولید کننده ایمپلنت های دندانی از بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت ایمپلنت استفاده می‌کنند. به همین علت دندانپزشکان نیز معمولا ترجیح می‌دهند از همین ایمپلنت های پیشرفته استفاده کنند. به عنوان مثال امروزه عمل جراحی که توسط کامپیوتر هدایت می‌شود با استفاده از برخی ایمپلنت های دندانی امکان پذیر است که موجب می‌شود موقعیت قرار گیری پایه ایمپلنت در استخوان فک بهترین شرایط را داشته باشد.

سخن پایانی

با از دست دادن دندان یا دندان ها بیمار بایستی بهترین انتخاب را درخصوص نوع، جنس و برند ایمپلنت داشته باشد که مجبور نباشد با این قیمت ایمپلنت دندان هر چند ماه یکبار هزینه کاشت ایمپلنت دندان را تقبل کند و با کاشت ایمپلنت نئودنت بایستی به مزایا و دست آوردهای بیشتر برسد. برای نمونه ظاهر بهتر، قدرت تکلم و جویدن، ماندگاری طولانی ایمپلنت دندان هر کدام در اثر انتخاب درست و کاشت موفقیت آمیز حاصل می‌شود. بیمارانی که به کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه می‌کنند در ابتدا دندان های آن ها مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد و پس از انجام مشاوره های لازم اقدام به کاشت ایمپلنت دندان می‌نمایند. همین موارد باعث شده است که تمام ویژگی های ایمپلنت دندان خوب در یک کاشت برای بیمار فراهم شود.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button
تماس با دندانپزشک در واتساپ