آیا بریج دندان خوب است؟
آیا بریج دندان خوب است؟
خرداد ۷, ۱۴۰۱
ایمپلنت اشترومن سوئیس
همه چیز درباره ایمپلنت اشترومن سوئیس
خرداد ۷, ۱۴۰۱
نمایش همه

همه چیز درباره بلیچینگ دندان عصب کشی شده

بلیچینگ دندان عصب کشی شده

بررسی بلیچینگ دندان عصب کشی شده

عصب کشی یا درمان ریشه، یک روش متداول و رایج به منظور درمان دندانهایی است که پوسیدگی آنها به ریشه سرایت کرده است. یکی از بزرگترین مشکلات پس از عصب کشی دندان، تغییر رنگ آن است. بلیچینگ دندان عصب کشی شده، یک روش محبوب برای اصلاح رنگ دندان عصب کشی شده است.
از این رو در این مقاله به بررسی همه چیز در مورد بلیچینگ دندان عصب کشی شده پرداخته‌ایم تا:

 • به طور کامل با روش درمان تغییر رنگ دندان عصب کشی شده آشنا شوید.
 • در مورد هزینه بلیچینگ دندان و رنگ روکش دندان بلیچ اطلاعات کسب کنید.
 • بخوانید که قبل و بعد از بلیچینگ دندان چه باید بکنید.
 • و در انتها،با بهترین مرکز برای بلیچینگ دندان عصب کشی شده آشنا شوید.

با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

درمان تغییر رنگ دندان عصب کشی شده | بلیچینگ دندان عصب کشی شده

همانطور که در ابتدای صحبتمان نیز اشاره کردیم، یکی از مسائلی که احتمالاً پس از عصب کشی دندان با آن روبه‌رو خواهید شد، تغییر رنگ دندان عصب کشی شده است. علت این مسئله نیز کاملاً واضح است:
درمان ریشه می‌تواند عوامل حیات و جریان خون در این منطقه را از بین برده و در نتیجه منجر به تغییر رنگ دندان شود. در واقع دندان عصب کشی شده، یک دندان مرده است؛ به همین علت است که پس از مدت زمانی ممکن است تغییر رنگ دهد. بلیچینگ دندان عصب کشی شده، یک روش بسیار خوب برای درمان تغییر رنگ دندان عصب کشی شده است که توسط دندانپزشکان بسیاری انجام می‌شود.

هزینه بلیچینگ دندان

هزینه بلیچینگ دندان، بسته به مسائل گوناگونی، متغیر خواهد بود. عواملی مانند:

 • برند مواد بلیچینگ مورد نظر
 • دندانپزشکی که انتخاب می‌کنید.
 • علت بلیچینگ دندان و غیره

می‌توانند هزینه بلیچینگ دندان را تغییر دهند. در مورد بلیچینگ دندان عصب کشی شده نیز به همین صورت خواهد بود و قیمت بسته به متغیرهای بسیاری تغییر خواهد کرد.

the cost of teeth bleaching - همه چیز درباره بلیچینگ دندان عصب کشی شده

رنگ روکش دندان بلیچ

برای انتخاب رنگ روکش دندان بلیچ، بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

 • توجه داشته باشید که رنگ مورد نظرتان، با رنگ دندانهای خودتان هم‌خوانی داشته باشد.
 • با توجه به فرم صورت، ابعاد دندانها و رنگ چشمهایتان اقدام به انتخاب رنگ روکش دندان بلیچ کنید.
 • برای بلیچینگ دندان عصب کشی شده، با توجه به تغییر رنگ تنها یک دندان، بهتر است دقیقاً هماهنگ با دیگر دندانهایتان دست به انتخاب بزنید.
 • فراموش نکنید که بلیچینگ دندان، یک روش دائمی نیست. بنابراین به زمانی که این رنگها از بین رفته و دندانهای اصلی خودتان پدیدار خواهند شد نیز توجه کنید.

قبل و بعد از بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان، یک روش درمانی موقت است که برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید قبل و بعد از آن، کارهایی را انجام داد. در ادامه به بررسی فعالیتهایی که قبل و بعد از بلیچینیگ دندان باید انجام دهید، می‌پردازیم.

پیش از بلیچینگ دندان عصب کشی شده چه کنیم؟

توجه داشته باشید که به کمک روش بلیچینگ دندان عصب کشی شده یا حتی دندانهای سالم، به میزان خیلی زیاد، به رنگ سفید نخواهید رسید. بنابراین اگر طرفدار رنگهای خیلی روشن یا به اصطلاح علاقه‌مند به رنگ دندان هالیودی هستید، بلیچینگ دندان برای شما مناسب نخواهد بود. چرا که بلیچینگ دندان عصب کشی شده نهایتاً به رنگ B1 در کاتالوگ رنگ روکش دندان بلیچ می‌رسد. برای رسیدن رنگهای روشنتر، بهتر است به سراغ روشهای دیگری مانند کامپوزیت بروید.
در مورد دندانپزشک خود خوب تحقیق کنید. چرا که نقش دندانپزشک در نتیجه گیری نهایی بلیچینگ دندان عصب کشی شده، بسیار موثر است. توجه داشته باشید که مهارت دندانپزشک می‌تواند نتیجه نهایی را به طور کلی تغییر دهد و متریال مورد استفاده وی در صورت مرغوب نبودن می‌تواند به دندانهای شما آسیب زند. بنابراین قبل از بلیچینگ دندان حتما در مورد دندانپزشک مورد نظر خود به خوبی تحقیق کنید.

پس از بلیچینگ دندان عصب کشی شده چه کنیم؟

یکی از عوامل تاثیرگذار در طول عمر بلیچینگ دندان عصب کشی شده یا بلیچینگ معمولی، میزان رعایت بهداشت فردی است. بنابراین، توجه داشته باشید که حتماً پس از بلیچینگ دندان عصب کشی شده به صورت مرتب مسواک بزنید و از دهانشویه و نخ دندان استفاده کنید. با توجه به نبود ریشه، در صورت ایجاد پوسیدگی دندان، احتمالاً متوجه آن نخواهید شد، بنابراین در صورت بلیچینگ دندان عصب کشی شده حتماً به صورت منظم و حداقل هر شش ماه یک بار برای معاینه دندانهایتان به دندانپزشک مراجعه کنید.

ستاره شرق | بهترین مرکز برای بلیچینگ دندان عصب کشی شده

برای بلیچینگ دندان عصب کشی شده به بهترین صورت ممکن، کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق را به شما معرفی می‌کنیم. این مجموعه با کادری مجرب از بهترین دندانپزشکان واقع در شرق تهران، به ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندان می‌پردازد. برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد بلیچینگ دندان عصب کشی شده و دیگر خدمات ارائه شده توسط این مرکز، به سایت کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق مراجعه نموده و یا از طریق شماره‌های تماس با کلینیک در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با دندانپزشک در واتساپ
Call Now Button